Zamknij
REKLAMA

Mecz Polska - Niemcy na Podkarpaciu. Gdzie?

11:35, 25.08.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Po pandemicznej, przymusowej przerwie, do rywalizacji w zmaganiach Elite League wracają młodzi piłkarze do lat 20. Elitarne spotkanie z Niemcami zostanie rozegrane na Podkarpaciu. Polski Związek Piłki Nożnej powierzył Podkarpackiemu ZPN organizację meczu reprezentacji narodowej do lat 20.

- To bardzo ważna reprezentacja, bowiem wielu z tych zawodników stanowi ścisłe zaplecze pierwszej reprezentacji.  Wierzymy, że za kilka lat, to właśnie Ci, którzy zagrają na Podkarpaciu będą strzelać gole dla seniorskiej reprezentacji naszego kraju – mówił Mieczysław Golba, wiceprezes PZPN.

Wymogi organizacyjne meczu takiej rangi spełniają na Podkarpaciu trzy obiekty. To Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, Stadion MOSiR w Mielcu oraz Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie. Trwają rozmowy co do dokładniej lokalizacji meczu, którą należy potwierdzić w PZPN do końca sierpnia.

Mecz Polska - Niemcy zostanie rozegrany we czwartek, 7 października o g. 18:00. Transmisję spotkania zapowiedziała TVP Sport.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, spotkanie może obejrzeć 50% pojemności stadionu. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych

Bezpłatne bilety na mecz będą dystrybuowane zarówno indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych (szkoły, szkółki piłkarskie, kluby itp.).

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%