Zamknij
REKLAMA

W czwartek w Rzeszowie mecz Polska - Niemcy U-20. Stadion będzie pełny?

12:07, 06.10.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Odliczamy godziny do wielkiego, piłkarskiego wydarzenia w regionie. Już w czwartek na Stadionie Miejskim w Rzeszowie mecz, jakiego w regionie dawno nie było. Niemcy to rywal z najwyższej, światowej półki. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie obejrzy komplet kibiców.

- Wejściówki rozchodzą się w rekordowym tempie. Pozostały tak naprawdę ostatnie wolne miejsca - mówi Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego PZPN, dodając jednocześnie, że ponownie liczy na wspaniałe święto futbolu.

- Kiedy dwa lata temu gościliśmy Portugalię, stadion szczelnie wypełnił się biało-czerwonymi kibicami. Teraz głęboko wierzę, oraz serdecznie do tego zapraszam, by ponownie wspierać naszą drużynę ubranym w reprezentacyjne barwy. Mecz z Portugalią, pokazał, że jest ogromny głód piłki w naszym regionie i zainteresowanie wejściówkami na Niemcy to potwierdza. Stadion znów będzie pełny! - dodaje Golba.

Darmowa komunikacja i parking dla autokarów

Dzięki uprzejmości władz miasta, które udostępniło bezpłatną komunikację środkami komunikacji publicznej, na stadion można będzie dojechać autobusami MPK, po okazaniu biletu lub zaproszenia na mecz. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć nagromadzenia samochodów w okolicach stadionu, gdzie nie ma zbyt wiele miejsc do zaparkowania.

- Zachęcamy więc do dostania się na mecz środkami komunikacji publicznej. Dla autokarów będzie dostępny bezpłatny parking przy hali na Podpromiu, skąd bulwarami można przejść do Stadionu - przekazuje Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Są jeszcze bilety

W rezerwacji online pozostało nieco ponad 700 wejściówek (stan na g. 10:00). Jeśli ktoś nie zdąży zarezerwować wejściówki, będzie możliwość jeszcze odbioru biletu w kasie od strony ulicy Powstańców Warszawy w dniu meczu w godz. 15:00 - 17:00.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%