Zamknij
REKLAMA

"Spotkajmy się online" w WiMBP - wrzesień z Małeckim, Wrońskim i Szabłowskim

12:52, 26.08.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Jakub Małecki, Marcin Wroński i Witold Szabłowski to kolejni goście Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie w ramach cyklu „Spotkajmy się online”. Wirtualne rozmowy na żywo z aktywnym udziałem czytelników zaplanowano na wrzesień, ale zajmować miejsca - czyli rejestrować się na poszczególne spotkania - można już dziś.

Jakub Małecki - pisarz i tłumacz, autor m.in. bestsellerowych powieści „Dygot”, „Błędy”, „Rdza” szykujący na połowę września premierę nowej książki („Saturnin”) - zagości w domach czytelników 2 września 2020 r. o godz. 18.00.

O tej samej godzinie 8 września 2020 r. o swojej biblioteczce, pracy i inspiracjach czytelniczych opowie Marcin Wroński - twórca licznych opowiadań oraz cyklu kryminałów retro z komisarzem „Zygą” Maciejewskim.

25 września 2020 r. to z kolei dzień literatury non fiction i czas na spotkanie z Witoldem Szabłowskim - dziennikarzem i reportażystą specjalizującym się w tematyce bliskowschodniej, autorem książek „Zabójca z miasta moreli. Reportaże z Turcji”, „Jak nakarmić dyktatora?” czy „Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia”.

Spotkania realizowane będą za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja wymaga podania imienia i adresu e-mail na stronie https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.pl (nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania). Zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe potwierdzenie i przypomnienie o spotkaniu wraz z aktywnym linkiem - wejściówką na wybrane spotkanie. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników.

Każde ze spotkań będzie tłumaczone na język migowy.

Realizację projektu „Spotkajmy się online” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Nagrania poprzednich spotkań - z Michałem Rusinkiem, Jakubem Żulczykiem, Mariuszem Szczygłem i Alkiem Rogozińskim - dostępne są na profilu WiMBP w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/user/WiMBPRzeszow/playlists.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA