Zamknij
REKLAMA

Rowerowe Kino Plenerowe w sobotę na osiedlu Budziwój

14:28, 07.09.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Budziwój zapraszają wszystkich miłośników kina oraz kolarstwa – również tego czysto rekreacyjnego na Rowerowe Kino Plenerowe. Wydarzenie odbędzie się w już w najbliższą sobotę 12 września 2020 roku o godzinie 16:00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country. Liczba miejsc jest ograniczona,a zainteresowane osoby mogą zgłaszać swój udział do dnia 11 września 2020 roku.

Rowerowe Kino Plenerowe to inicjatywa realizowana w ramach projektu „Podłącz się pod kulturę”, który jest finansowany ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Wydarzenie ma na celu zachęcić mieszkańców osiedla Budziwój do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, ich wzajemną integrację oraz zagospodarowanie czasu wolnego.

Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w sobotę 12 września 2020 roku na terenie zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country zlokalizowanym przy ul. Herbowej 3. O godzinie 16:00 odbędzie się projekcja animowanego filmu „Toy Story 4” w ramach kina rodzinnego, a następnieo godzinie 19:00 projekcja filmu „Przemytnik” z Clintem Eastwoodem w roli głównejw ramach seansu dla dorosłych. Dodatkową atrakcją będzie stoisko kina Helios, na którym uczestnicy będą mogli zaopatrzyć się w darmowy popcorn.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców, które obok przygotowanych leżaków pozwolą spędzić seans w piknikowej atmosferze. Wszyscy widzowie są proszeni o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa. Liczba miejsc jest ograniczona,a mailowego zgłoszenia można dokonać do dnia 11 września 2020 roku pisząc na adres [email protected]. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA