Zamknij
REKLAMA

Zagłosuj na Podkarpackie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!

11:37, 16.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w toku. Nasi reprezentanci – Karolina i Piotrek z podróżniczego bloga rudeiczarne.pl – przez ostatnie tygodnie zachwycali nas opowieściami i kadrami z Podkarpackiego. Kolej na nas – głosujmy i pokażmy jak wyjątkowe PODKARPACKIE wygrywa!

Oddaj głos na Podkarpackie!

Decydujący wpływ na wygraną naszych reprezentantów mają działania internautów. Klikajcie, czytajcie i udostępniajcie wpisy z bloga, Facebooka oraz Instagrama rudeiczarne.pl i sprawcie, że Podkarpackie stanie na podium.

Trwa także internetowe głosowanie na stronie Turystycznych Mistrzostw Blogerów (https://mistrzostwablogerow.polska.travel/). Zachęcamy do oddawania głosów na reprezentantów województwa podkarpackiego – przesympatycznych blogerów – Karoliny i Piotrka z rudeiczarne.pl (tutaj bezpośredni link:  https://mistrzostwablogerow.polska.travel/.../rudeiczarne...).

Jak oddać głos na Podkarpackie?

W trwającym głosowaniu internautów na województwo podkarpackie i walczących dla swojej małej ojczyzny podróżników z rudeiczarne.pl można zagłosować do 24 listopada. Oddać głos można raz na 48 h. Głosując, należy podać adres e-mail, na który przyjdzie link – jego kliknięcie jest potwierdzeniem oddania głosu. Tylko potwierdzone głosy będą zliczane!

Zobacz Podkarpackie oczami rudeiczarne.pl

W trakcie podróży rudeiczarne.pl po Podkarpackiem w ramach rywalizacji blogerów powstały materiały, pokazujące jak niezwykły turystycznie jest nasz region:

To miejsce pełne zaskakujących zabytków, wspaniałej natury, pełne historii - także tej trudnej. To miejsce, które zawsze było i będzie różnorodne, które tworzą tutejsi ludzie, o których trzeba pamiętać. To w końcu miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, coś, co zachwyci i nie pozwoli zapomnieć o tym zakątku Polski – piszą na swoim profilu Facebook (https://www.facebook.com/rudeiczarne/)  Karolina i Piotrek.

Więcej informacji o efektach podróży Karoliny i Piotrka po Podkarpackim także na stronie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, gdzie znajdziecie linki do opublikowanych w ramach Turystycznych Mistrzostw Blogerów materiałów https://podkarpackie.travel/pl/blog/-turystyczne-mistrzostwa-blogerow-87654.

Głosujcie na Podkarpackie!

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA