Zamknij
REKLAMA

Amelia Borkowska z RDK w programie The Voice Kids

15:36, 22.02.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Amelia Borkowska - młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestniczką "Przesłuchań w Ciemno" do czwartej edycji The Voice Kids. Emisja programu odbędzie się jużw sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. Rzeszowski Dom Kultury zachęca do oglądania występu oraz trzymania kciuków za zdolną reprezentantkę Rzeszowa, która zawalczy o awans do dalszego etapu.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 rokuw Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb. To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna.

Obecnie zbliża się start kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Kids, którą tradycyjnie poprzedzą „Przesłuchania w Ciemno” z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski, w tym Amelii Borkowskiej z Rzeszowskiego Domu Kultury. Ich prezentacje wokalne poddane zostaną ocenie czterech trenerów – Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Baronai Tomsona.

Emisja materiału z udziałem Amelii Borkowskiej z Rzeszowa będzie miała miejsce w jednymz dwóch premierowych odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. Podczas nich widzowie obejrzą pełne muzycznych emocji występy młodych wokalistów oraz poznają uczestników zakwalifikowanychdo dalszego etapu programu.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%