Zamknij
REKLAMA

Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo w Sport Park

12:38, 04.06.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Nowe miejsce na mapie Rzeszowa Sport Park zaprasza na Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo 5 czerwca w godzinach od 12 do 18.

Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo to wspaniała okazja do zapoznania się z nowym miejscem stworzonym z dedykacją dla całych rodzin. Będzie można spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół na świeżym powietrzu, sprawdzić swoje możliwości w sportowych w zawodach tenisowych, konkursach czy zabawie na terenie parku rozrywki.

Podczas wydarzenia odbywać się będzie nauka gry w tenisa pod okiem profesjonalnego trenera, a uwieńczeniem będzie mini turniej dla uczestników. Do dyspozycji dzieci i rodziców zostanie oddany plac zabaw zajmujący 1300 m2 wyposażony w dmuchane urządzenia, które sprostają oczekiwaniom zarówno najmłodszych uczestników jak i starszych, dla których przygotowane zostaną duże profesjonalne zjeżdżalnie o wysokości 11 m. W trakcie całodniowego wydarzenia nad najmłodszymi czuwać będą profesjonalni animatorzy, którzy przeprowadzą liczne konkursy oraz zajęcia sportowe. 

Sport Park w Parku Sybiraków przy ulicy Broniewskiego w Rzeszowie. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%