Zamknij
REKLAMA

Jazzowa uczta na finał cyklu "Dobry Wieczór z Kulturą"

11:38, 19.08.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na wielki finał cyklu „Dobry Wieczór w Kulturą” w postaci kameralnego koncertu jazzowego, który odbędzie się w sobotę 21 sierpnia 2021 roku na placu zielonym przy ul. Kardynała Karola Wojtyły na osiedlu Biała. Przed publicznością wystąpi znakomity kwartet złożony z czołowych przedstawicieli polskiej sceny jazzowej. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

„Dobry Wieczór z Kulturą” to nowa wakacyjna inicjatywa Rzeszowskiego Domu Kultury, która po raz pierwszy zaprezentowana została mieszkańcom Rzeszowa w ramach tegorocznej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. Kameralne koncerty odbywały się w weekendy w malowniczychi klimatycznych lokalizacjach na terenie wybranych osiedli rzeszowskich, a publiczność mogła do tej pory usłyszeć na żywo takich zróżnicowanych muzycznie artystów, jak Paweł Orkisz, Acoustic Space, Mobilna Filharmonia czy Magdalena Białorucka-Ogorzelec.

Rzeszowski Dom Kultury powracając do tradycji koncertów jazzowych na osiedlu Biała przygotował dla mieszkańców wyjątkowe wydarzenie stanowiące finał cyklu „Dobry Wieczórz Kulturą”. Będzie nim kameralny koncert jazzowy w wykonaniu znakomitych muzyków najwyższego formatu, którzy mają w swoim dorobku współpracę i koncertowanie z najwybitniejszymi artystamiz całej Polski oraz z zagranicy. Na scenie wystąpią: basista Krzysztof Ścierański, klawiszowiec Zbigniew Jakubek, saksofonista Michał Kobojek oraz pochodzący z Izraela perkusista Shachar Elnatan.

Kameralny koncert jazzowy stanowiący finał cyklu „Dobry wieczór z kulturą” odbędzie sięw sobotę 21 sierpnia 2021 roku o godzinie 19:00 na placu zielonym przy ul. Kardynała Karola Wojtyły na osiedlu Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się bezpośrednio na miejscu. Regulamin imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanychw ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%