Zamknij
REKLAMA

"Circus Paradise" w Teatrze Przedmieście 28 stycznia

11:53, 25.01.2022 | .
Skomentuj fot. M. Zakrzewski
REKLAMA

Teatr Przedmieście zaprasza na szalony, karnawałowy spektakl „Circus Paradise”, który będzie można zobaczyć 28 stycznia o godz. 19.00.

- Wychodzimy do naszej publiczności z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas. Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu - przekazuje Teatr Przedmieście.

"Circus Paradise" wg "Parad" Jana Potockiego i "Dekameronu" Giovanniego Boccaccia to szalone i wesołe widowisko pełne energii  i niecodziennych sytuacji. - Przedstawiamy państwu dwie parady Hrabiego Potockiego ku uciesze gawiedzi, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia. Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor  commedii dell’arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach.  Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny,  przedstawia niewątpliwie  zabawne historie ludzkich namiętności - podkreśla Teatr Przedmieście.

- W tym karnawale zapraszamy na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie wierząc że Państwo się tym śmiechem zarażą - dodaje.

Występują: Aneta Adamska-Szukała, Jakub Adamski, Paweł Sroka, Maciej Szukała, Kinga Waleń

Muzyka: Jakub Adamski, Maciej Szukała

Reżyseria: Aneta Adamska-Szukała

rezerwacje: tel. 667714730

bilety: 50/40 zł - ulgowy

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%