Zamknij
REKLAMA
11:01, 23.08.2020

Policjanci z Gliwic wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 88, w pobliżu węzła Kleszczów, na Śląsku. W wyniku zderzenia busa z autokarem zginęły wszystkie osoby podróżujące busem, rannych zostało siedem osób jadących autokarem. Na miejscu zdarzenia przez całą noc pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i prowadzili oględziny.

Niestety, zginęły wszystkie osoby, które podróżowały busem. Łącznie 9 osób. Rannych zostało również 6 pasażerów autokaru i kierowca, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem - informuje Śląska Policja. 

- Z ustaleń policji wynika, iż 8 osób, które zginęły, pochodzą z województwa podkarpackiego. Jedna osoba jest obywatelem Słowenii. Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek jest w kontakcie z wojewodą podkarpacką Ewą Leniart, której przekazał również kondolencje z powodu tragicznej śmierci mieszkańców - poinformował Śląski Urząd Wojewódzki. 
 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA