Zamknij
REKLAMA

Developres Sp. z o.o.

ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów
17 250 26 37

O nas

DevelopRes - największa firma deweloperska w Rzeszowie i regionie

Od 2006 r. z powodzeniem realizujemy własne projekty deweloperskie - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z biurami architektonicznymi, budowę, aż po przekazanie mieszkań Klientom i późniejsze nimi zarządzanie.

DevelopRes jest sprawdzoną i wiarygodną spółką. Cechuje nas solidność i terminowość, czym wyróżniamy się na tle innych tego typu firm. Naszym głównym celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów szukających swoich wymarzonych mieszkań.

Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym w całości na polskim kapitale. Od początku obecności w branży deweloperskiej sprzedaliśmy już ponad 4 tys. mieszkań. W 2010r. kapitał zakładowy spółki został podniesiony do poziomu 24 mln zł.

Nasi Klienci mają pewność, że zawsze dotrzymujemy terminów, zapewniamy bezpieczeństwo lokowanych przez nich pieniędzy, stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne, oferujemy wysokiej jakości wykonanie, wysoki poziom wykończenia i najwyższy standard obsługi sprzedażowej.

Do Państwa dyspozycji są trzy standardy wykończenia: „deweloperski”, „pod klucz” oraz „mieszkania w pełni umeblowane”.

Obecnie realizujemy mieszkania aż w ośmiu różnorodnych, ale równie atrakcyjnych lokalizacjach w Rzeszowie: Osiedle Zawiszy, SkyRes, Nad Wisłokiem, Urocze Nowe Miasto, Bella Dolina, Paderewskiego Park, Nova Graniczna, Tarasy nad Zalewem.

DevelopRes wybudował również pierwszy i zarazem najnowocześniejszy w mieście i regionie biurowiec SkyRes, który otrzymał międzynarodowy certyfikat LEED Gold za nowatorskie, proekologiczne rozwiązania. W całej Polsce taki certyfikat posiada jedynie 27. budynków.

Nasza spółka kieruje się zasadą odpowiedzialnego biznesu (CSR), dlatego wspieramy działania i aktywność lokalnej społeczności. Od 2012 r. finansujemy Klub Sportowy DevelopRes Rzeszów, który w 2014 r., po zaledwie dwóch latach istnienia, awansował do Orlen Ligi Siatkówki Kobiet. Od tej pory nasz zespół dwukrotnie znalazł się na III miejscu podium. Sponsorujemy również Stadninę Koni w Leśnej Woli, a tym samym jej zawodników, którzy odnoszą sukcesy w kraju i za granicą.