Zamknij
REKLAMA

Walki robotów, line followery roboty sumo w Rzeszowie

12:31, 24.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

ROBO~motion powraca do Rzeszowa! Tegoroczna, szósta edycja międzynarodowych zawodów odbędzie się 28 listopada 2021r na Hali Podpromie w Rzeszowie.

Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w aż 8 kategoriach czyli 17 konkurencjach. Organizatorzy przygotowali areny do zmagań na torach dla LineFollowerów czy walk Sumo. Sam tor w kategorii LF przetestuje umiejętności programistyczne i konstrukcyjne wielu robotyków. Oprócz standardowych konkurencji organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Każdy konstruktor niezależnie czy dopiero zaczyna przygodę z elektroniką czy jest już doświadczony na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także konkurencji dedykowanych fanom marki LEGO.

Tegoroczna edycja powraca z dużym hukiem. W związku z tym organizatorzy pragną zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w specjalnej konkurencji: SmashBots by RoboLAB! Potężne, zdalnie sterowane roboty staną do walki w specjalnie zaprojektowanej zamkniętej arenie gotowej wytrzymać potężne uderzenia. Jest to pierwsza taka konkurencja w Polsce. Zachęcamy wszystkie osoby aby 28 listopada być na Hali Podpromie w Rzeszowie i kibicować zawodnikom w ich zmaganiach i zobaczyć największe zawody robotyczne w Polsce!

Organizatorzy oczywiście nie zapominają o ograniczeniach związanych z COVID-19 i będą stosować aktualne na dzień zawodów obostrzenia tak, aby nie stwarzać zagrożenia dla publiczności ale i samych zawodników.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%