Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15, w Zmiennicy. Kierująca samochodem osobowym marki Audi, 49-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, potrąciła przechodzącą przez jezdnię pieszą.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 15-letnia piesza wyszła na jezdnię zza autobusu, który zatrzymał się chwilę wcześniej na przystanku. Potrącona 15-latka z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Kierująca samochodem była trzeźwa.
Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Wykonane zostały oględziny oraz dokumentacja fotograficzna. Policjanci ustalili także świadków tego zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności wypadku.
Groźny wypadek. Są ranni, lądował LPR!
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 664694990
Dominikk
22:23, 2025-05-22
87-latek jechał autostradą pod prąd
Dziadka do domu starców w takim wieku.... Morderca na kółkach.
Dziadko
10:20, 2025-03-14
Dyspozytor numeru 112 oskarżony
Dyspozytor medyczny czy operator numeru alarmowego 112.
jol
19:26, 2025-02-07
28-latek zabił partnerkę, potem odebrał sobie życie
Można komentować wtf? Na hej Mielec nie można nic skomentować cenzura.
Wolność słowa
22:47, 2025-02-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz