Zamknij

Auto wypadło z drogi i uderzyło w słup. Ranna kobieta

20:00, 01.06.2025 Aktualizacja: 20:02, 01.06.2025
Skomentuj

W czwartek w Siedliskach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w słup energetyczny. Ranna kierująca trafiła do szpitala, na szczęście jej obrażenia nie były groźne.

Przed godz. 17, w miejscowości Siedliska w gminie Nozdrzec, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca volkswagenem, jadąc drogą powiatową, na łuku jezdni zjechała z drogi i uderzyła w słup energetyczny, powodując jego przechylenie. Na szczęście nie doszło do zerwania trakcji elektrycznych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego, kierując pojazdem, prawdopodobnie najechała na krawężnik, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w przydrożny słup. W samochodzie znajdował się również 25-letni pasażer, mieszkaniec Rzeszowa, który nie odniósł obrażeń.

Kierująca została przetransportowana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście po wykonaniu badań okazało się, że nie doznała ciężkich obrażeń ciała. Kobieta była trzeźwa.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze, którzy wykonali czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%