Zamknij
REKLAMA

Okradali drogerię. Znaczne straty

12:05, 29.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Są podejrzani o kradzieże, jakich dopuścili się w jednej z rzeszowskich drogerii. W październiku i w listopadzie, kilkukrotnie, w tym samym sklepie, ukradli kosmetyki. Wartość strat oszacowano na ponad 5,5 tys. złotych, a z procederu uczynili sobie źródło utrzymania. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży.

Policjanci wyjaśniali okoliczności powtarzających się kradzieży w jednej z rzeszowskich drogerii. W październiku i listopadzie, nieznani sprawcy kilka razy kradli w tym sklepie kosmetyki. Wartość skradzionego mienia to ponad 5,5 tys. złotych. Zawiadomienie w tej sprawie złożył przedstawiciel sklepu.

Nad sprawą pracowali policjanci z wydziału kryminalnego. Z zebranych informacji wynikało, że kradzieży mogli dokonać ci sami sprawcy. Na podstawie posiadanych informacji i poczynionych ustaleń, kryminalni wytypowali podejrzanych. W miniony wtorek i w środę zatrzymali obu mężczyzn. Okazali się nimi: 17-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego i jego o rok starszy kolega z powiatu łańcuckiego.

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu, gdzie prowadzone było postępowanie, przesłuchali podejrzanych. Z ustaleń wynikało, że z kradzieży uczynili sobie źródło utrzymania. Na podstawie materiału dowodowego przedstawili im zarzuty dwóch kradzieży dokonanych wspólnie i w porozumieniu. Oprócz tego starszy z nich usłyszał trzy kolejne zarzuty dotyczące kradzieży, których dopuścił się sam.

Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%