Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek na przejeździe w Widełce. Nie żyje jedna osoba!

12:05, 14.01.2022 | dw
Skomentuj Fot. KPP Kolbuszowa
REKLAMA

Służby ratownicze pracują na miejscu tragicznego zdarzenia w Widełce. Na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu dostawczego z szynobusem. W wypadku poważnie ranny został kierowca citroena. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

[FOTORELACJA]113[/FOTORELACJA]

- Przed godz. 11, dyżurny kolbuszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na przejeździe kolejowym w Widełce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca dostawczego citroena wjechał na przejazd kolejowy bez zapór i zderzył się z szynobusem. Po zderzeniu szynobus zapalił się. W wypadku poważnie ranny został kierujący citroenem. Mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

- Na miejsce zostało zadysponowanych 12 zastępów straży pożarnych z powiatów kolbuszowskiego i rzeszowskiego. 
Po dojeździe na miejsce okazało się, że kierujący samochodem dostawczym wjechał pod szynobus relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia kierowcy samochodu. W wyniku uderzenia pociąg zapalił się i częściowo wykoleił. Ogień został ugaszony przez strażaków - przekazuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Szynobusem podróżowało 7 pasażerów oraz maszynista i kierownik pociągu. Do szpitala została przewieziona jedna z pasażerek szynobusa.  

PKP PLK informuje, że po wypadku z udziałem pociągu nr 33506 (POLREGIO Spółka Akcyjna) relacji Rzeszów Główny - Kolbuszowa został wstrzymany ruch pociągów. Utrudnienia mogą potrwać wiele godzin. 

Na odcinku od stacji Rzeszów Główny do stacji Kolbuszowa obowiązuje komunikacja zastępcza.

Na odcinku od stacji Głogów Małopolski do stacji Kolbuszowa pociąg został odwołany. Wprowadzono komunikację zastępczą, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie.

Na odcinku od stacji Rzeszów Główny do stacji Stalowa Wola Rozwadów pociąg został odwołany. Wprowadzono komunikację zastępczą, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie.

Na odcinku od stacji Kolbuszowa do stacji Rzeszów Główny obowiązuje komunikacja zastępcza.

Na odcinku od stacji Kolbuszowa do stacji Rzeszów Główny pociąg został odwołany. Wprowadzono komunikację zastępczą, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie.

Na odcinku od stacji Kolbuszowa do stacji Głogów Małopolski pociąg został odwołany. Wprowadzono komunikację zastępczą, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie.

 

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%