Zamknij
REKLAMA

Pobił i okradł przechodnia. 42-latek zatrzymany

11:46, 31.07.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Głogowa Małopolskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Zaatakował on przechodnia, pobił go i okradł. Pokrzywdzony stracił słuchawki bluetooth, portfel z pieniędzmi, pierścionek oraz alkohol. Policjanci zatrzymali podejrzanego 42-latka bezpośrednio po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzuty, został objęty policyjnym dozorem.

W połowie lipca policjanci z komisariatu w Głogowie Małopolskim zostali zawiadomieni o rozboju, do którego doszło na ulicy Sosnowej. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzony został pobity i okradziony przez trzech mężczyzn. Tuż po zdarzeniu, interweniujący funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn mogących mieć związek z napadem.

Podczas wyjaśniania sprawy i na podstawie zebranych informacji okazało się, że za napad odpowiedzialny może być tylko jeden z mężczyzn, 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Pozostała dwójka nie brała udziału w rozboju. Policjanci ustalili, że idący ulicą  pokrzywdzony został zaatakowany przez 42-latka. Napastnik uderzył go w twarz, przewrócił i kopał. Po doprowadzeniu do bezbronności ukradł mu słuchawki bluetooth, portfel z pieniędzmi, pierścionek oraz 2 butelki piwa. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 1 tys. złotych. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili 42-latkowi zarzut rozboju, a akta sprawy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator wszczął w tej sprawie śledztwo. Zdecydował również o objęciu podejrzanego dozorem policji.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%