Zamknij
REKLAMA

Po kolizji próbował uciekać przez pola. Był pijany!

15:06, 11.08.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 35-letniemu kierowcy volkswagena, który wjechał do przydrożnego rowu. Jak ustalono, mężczyzna wysiadł z samochodu i zaczął uciekać w kierunku pobliskich pól. Ucieczkę uniemożliwił mu jeden ze świadków zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że był pijany.

Wczoraj około godz. 19, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie Wola Raniżowska – Wilcza Wola, gdzie kierujący volkswagenem wjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy zauważyli znajdujący się w przydrożnym rowie uszkodzony pojazd marki Volkswagen Golf. Około 300 metrów od pojazdu znajdował się zakrwawiony mężczyzna, któremu strażacy udzielali pomocy przedmedycznej. 

Policjanci ustalili świadków zdarzenia. Z relacji jednego z nich wynikało, że mężczyzna widząc wysiadającego z pojazdu kierowcę, który oddala się w kierunku pobliskich pól, zatrzymał go uniemożliwiając mu dalszą ucieczkę.

Funkcjonariusze wylegitymowali 35-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. W trakcie rozmowy potwierdził on, że kierował pojazdem. Rozpytywany na temat zdarzenia zmieniał wersje dotyczące przyczyn wjechania do rowu, twierdząc że jechał za szybko, a następnie twierdząc, że chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem. Mężczyzna został przebadany na stan trzeźwości, które wykazało 1,62 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 35-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał na dalszych badaniach.

W sprawie trwają dalsze czynności.     

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ItiIti

0 0

Dobrze ze do rowu a nie w kogoś 16:00, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA