Zamknij
REKLAMA

Masakra pod Stalową Wolą! Policja schwytała morderców?

21:54, 22.01.2021 | D.W
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

To szokujące informacje, ale już potwierdzone przez służby. W miejscowości Zdziechowice Drugie pod Stalową Wolą znaleziono poćwiartowane zwłoki kobiety.

Na terenie posesji należącej do 32-letniego mężczyzny odkryto ciało kobiety. Jak informuje Tygodnik Nadwiślański, nieoficjalne informacje wskazują, że zwłoki zostały poćwiartowane, a nawet próbowano je spalić.

- Policjanci i biegli pod nadzorem prokuratora przez trzy dni wykonywali czynności procesowe na terenie posesji w Zdziechowicach. Znaleziono jedynie część zwłok 66-latki - informuje Polskie Radio Rzeszów.

Policjanci do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden usłyszał zarzuty ciężkiego uszczerbku ciała skutkującego śmiercią Jadwigi K. oraz zarzut zbeszczeszczania jej zwłok. Drugiemu zarzuca się zaniechanie powiadomienia organów ścigania o przestępstwie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

- Z naszych ustaleń wynika, że w domu często odbywały się libacje alkoholowe i dochodziło do awantur. Ofiara miała być tu częstym gościem. Według relacji sąsiadów, po tym jak nagle zniknęła, zaniepokojona rodzina zaalarmowała policję. W domu i na terenie posesji policjanci pracowali przez trzy dni. Ciało ofiary zostało bowiem rozczłonkowane i ukryte w różnych miejscach. Większość szczątków udało się odnaleźć - donosi Telewizja Polska w Rzeszowie.

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie śmiertelnego pobicia 66-letniej Jadwigi K. 


 

(D.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%