Zamknij
REKLAMA

Niebezpieczna jazda pijanego kierowcy

08:35, 01.05.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Łańcuta interweniowali wobec kierującego fordem, którego niebezpieczną jazdę, zgłosili inni uczestnicy ruchu. Jak się okazało nadmierna prędkość nie była jedynym przewinieniem 22-letniego kierowcy.

W czwartek, po godz. 21, policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpiecznej jeździe kierującego fordem. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód porusza się z nadmierną prędkością, a jego kierowca podejmuje niebezpieczne manewry wyprzedzania na zakrętach. 

Wskazany pojazd został zatrzymany przez policjantów, na jednej z łańcuckich ulic. Kontrola prędkości wykazała, że w terenie zabudowanym kierujący fordem jechał z prędkością 95 km/h. Okazało się, że nie było to jedyne przewinienie kierowcy, którym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Od młodego mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziło badanie stanu trzeźwości, które wykazało ponad 0,6 promila alkoholu.

Młody kierowca stracił już prawo jazdy. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz przekroczenie dozwolonej prędkości, 22-latek odpowie przed sądem.  

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%