Do zdarzenia doszło dzisiaj, kilka minut po godz 10, w Brzeźnicy przy ulicy Kasztanowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że bezpośrednio przed nadjeżdżający pociąg techniczny wjechał samochód, citroen nemo. Samochodem kierowała 23-letnia mieszkanka Brzeźnicy. Kobieta zginęła na miejscu.
Policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia maszynista był trzeźwy.
Wyjaśnianiem okoliczności wypadku, zabezpieczeniem materiału dowodowego, zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy pod nadzorem prokuratora.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.rzeszow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Groźny wypadek. Są ranni, lądował LPR!
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 664694990
Dominikk
22:23, 2025-05-22
87-latek jechał autostradą pod prąd
Dziadka do domu starców w takim wieku.... Morderca na kółkach.
Dziadko
10:20, 2025-03-14
Dyspozytor numeru 112 oskarżony
Dyspozytor medyczny czy operator numeru alarmowego 112.
jol
19:26, 2025-02-07
28-latek zabił partnerkę, potem odebrał sobie życie
Można komentować wtf? Na hej Mielec nie można nic skomentować cenzura.
Wolność słowa
22:47, 2025-02-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz