Zamknij
REKLAMA

Marihuana, gaz pieprzowy i maczeta w bmw 27-latka

10:16, 18.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Przemyscy funkcjonariusze zatrzymali kierowcę osobowego bmw, który zignorował policyjne sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Mieszkaniec Przemyśla próbował uniknąć kontaktu z policjantami, ponieważ posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grożą mu surowe konsekwencje.

W sobotę po godziny 23, policjanci z patrolu wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy, ruszyli w pościg za osobowym bmw, którego kierujący na ul. Grunwaldzkiej, zignorował wydane przez mundurowych sygnały do zatrzymania się do kontroli drogowej.

Podczas pościgu kierujący bmw poruszał się z bardzo dużą prędkością, nie zwracał uwagi na znaki drogowe, jechał środkiem drogi czym stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.Uciekinier wpadł w ręce policjantów gdy zjechał na zatokę autobusową i został zablokowany przez radiowozy.

Podczas kontroli mundurowi ujawni przy mężczyźnie marihuanę, a w samochodzie gaz pieprzowy oraz maczetę. Mieszkaniec Przemyśla nie potrafił racjonalnie określić skąd i do czego potrzebne mu są te przedmioty. Policjanci zabezpieczyli substancje zabronione oraz przedmioty znalezione w pojeździe.

27-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy, pobrano od niego krew do badań, by sprawdzić czy nie prowadził pojazdu pod wpływem innych niedozwolonych środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Grozi mu odpowiedzialność karna za popełnione przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej i posiadania narkotyków.   

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%