Zamknij
REKLAMA

Reanimowali 11-latkę. Zatruła się czadem!

11:28, 25.01.2022 | .
REKLAMA

11-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego trafiła wczoraj wieczorem do szpitala z podejrzeniem zatrucia czadem. Dziewczynka prawdopodobnie straciła przytomność podczas kąpieli. W mieszkaniu stwierdzono podwyższony poziom tlenku węgla. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, jak uchronić się przed zabójczym zagrożeniem, jakie stanowi tlenek węgla.

Wczoraj około godz. 21, kolbuszowscy policjanci interweniowali w jednym z bloków przy ul. Ruczki w Kolbuszowej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym podtrucia tlenkiem węgla. Na miejscu pracowali już strażacy i zespół ratownictwa medycznego, którzy reanimowali 11-letnią dziewczynkę, mieszkającą w jednym z mieszkań.

Jak ustalili policjanci, dziewczynka prawdopodobnie straciła przytomność podczas kąpieli. Z relacji matki wynikało, że kiedy córka się kąpała, kobieta rozmawiała przez telefon. Zaniepokojona brakiem odgłosów z łazienki, weszła do pomieszczenia i znalazła nieprzytomną dziewczynkę.

Kobieta rozpoczęła reanimację, na miejsce wezwano służby ratownicze. Jak ustalono, w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 14 lat i 3 miesięcy, którym nic się nie stało. Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w mieszkaniu. 11-latka, której przywrócono funkcje życiowe, została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny pomieszczenia łazienki. W sprawie trwają dalsze czynności. Wyjaśniane są szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.   

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%