Zamknij

Ślusarz / monter.

Nr oferty: StPr/24/1016Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy spawaniu kontenerów mieszkalnych , zbiorników itp.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Usługi Spawalnicze Arkadiusz Chromik
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 37-220 Żuklin 4B, powiat: przeworski, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 509 510 823
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    WPROWADZENIE DO FIRMY ZAPOZNANIE SIĘ Z PODSTAWAMI DORADZTWA KLIENTA ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ PRODUKTÓW SZKOLENIE Z IDENTYFIKOWANIA I ANALIZY PROBLEMÓW ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW KLIENTÓW ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI BUDOWANIA ZAUFANIA I LOJALNOŚCI ĆWICZENIA W OBSŁUDZE SKARG I REKLAMACJI KLIENTÓW SZKOLENIE Z UTRZYMANIA KONTAKTÓW Z KLIENTAMI I BUDOWANIA DŁUGOTERMINOWYCH RELACJI
    StPr/24/1878
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    prace ogólnobudowlane na terenie Rzeszowa i okolic
    StPr/24/1872
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    prace na terenie Rzeszowa i okolic
    StPr/24/1873
    wynagrodzenie od od 9 500 PLN

    1. Wykonywanie podczas pełnionego dyżuru wszystkich spraw związanych z pielęgnacją i opieką nad mieszkańcami DPS oraz prowadzenie stałego monitoringu w zakresie stanu zdrowia mieszkańców DPS oraz warunków życia w szczególności higieniczno sanitarnych. 2. Udzielanie świadczeń pielęgniarskich na poziomie obowiązujących przepisów w tym zakresie. 3. Praca w godz.: 7:00-19:00/19:00-07:00
    StPr/24/1874
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI POMOC W OBSŁUDZE KLIENTA ZMIANA CEN TOWARU NA SKLEPIE
    312083
    data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242

    do uzgodnienia
    StPr/24/1886
    wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

    praca w hurtownii motoryzacyjnej
    StPr/24/1884
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500 PLN

    staż w firmie: PREIS Paweł Preisner - obsługa urządzeń biurowych; - prowadzenie i archiwizacja dokumentów firmowych; - kontakt z instytucjami urzędowymi; - obsługa interesantów; - kompletowanie niezbędnej dokumentacji.
    StPr/24/1885

    Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw
    StPr/24/1883
    data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    staż w firmie: Mojainwestycja.pl sp. z o.o. - obsługa urządzeń biurowych; - prowadzenie i archiwizowanie dokumentów firmowych; - przygotowywanie pism i korespondencji firmowej; - kontakt z instytucjami urzędowymi; - obsługa interesantów; - kompletowanie niezbędnej dokumentacji
    StPr/24/1882