Zamknij

Psycholog w projekcie Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób z Niepełnos

Nr oferty: StPr/24/1202Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: TADEUSZA REITANA 10/304, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prowadzenie wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami uczestników projektu, w tym m.in.: a)prowadzenie indywidualnych konsultacji psychologiczno-doradczych dla uczestników projektu projektu zgodnie z potrzebami zgłoszonymi przez te osoby lub przez innych specjalistów merytorycznych, w tym wsparcia interwencyjnego w sytuacjach trudnych, b)prowadzenie działań mających na celu kompleksową ocenę funkcjonowania i potrzeb osób zatrudnionych przystępujących do udziału w projekcie, c)udział w spotkaniach zespołu interdyscyplinarnego w celu konsultacji indywidualnych sytuacji uczestników projektu, ustalania harmonogramów działań, weryfikacji zaleceń, etc., d)bieżące ewidencjonowanie wsparcia udzielonego uczestnikom i czasu pracy w Ewidencji Godzin Wsparcia zgodnie z obowiązującymi wytycznymi;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: PSYCHOLOGIA
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie w prowadzeniu indywidualnego i grupowego poradnictwa, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, również w formie wolontariatu, inne: komunikatywność, otwartość, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność nawiązywania i budowania relacji, umiejętność organizacji pracy, współpracy i pracy zespołowej,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłow
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 00-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 726 136 360
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: aktualne CV ze zdjęciem list motywacyjny kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje kserokopie dokumentów poświadczających przebieg pracy zawodowej Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Polskie S
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Praca głównie w delegacji krajowej tygodniowej lub dwutygodniowej, sporadycznie na miejscu. Montaż maszyn oraz linii produkcyjnych. Prace ślusarskie, mechaniczne związane z montażem.
    StPr/24/1747
    data rozpoczęcia pracy od 27.04.2024
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    Firma zatrudni robotników drogowych - brukarzy. Praca na terenie Rzeszowa i okolicy. Mile widziane doświadczenie w pracach drogowych.
    StPr/24/1748
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    pracownik utrzymania czystości powierzchni płaskich
    StPr/24/1749
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Praca głównie w delegacji Polskiej tygodniowej i dwutygodniowej. Rozładunek maszyn oraz wprowadzanie na halę. Wykonywanie prac elektromonterskich zgodnie z dokumentacją techniczną.
    StPr/24/1746
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    opracowywanie propozycji do planów rozbudowy i modernizacji bazy szkoleniowej, monitorowanie procesu wdrażania nowych urządzeń szkolno-treningowych oraz realizacji remontów i napraw
    StPr/24/1754
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 5 400 PLN

    Staż w firmie: PROFERIS Sp. z o.o. w Rzeszowie, praca od godz 8:00 do 16:00 - obsługa biura; - wprowadzanie faktur; - działania marketingowe
    StPr/24/1751
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Opieka i edukacja dzieci. Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnego w oparciu o doświadczenie, dodatkowe kwalifikacje i stopień awansu zawodowego.
    StPr/24/1760
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024

    do uzgodnienia
    StPr/24/1758
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN

    Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spelniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odbywania stażu 9:00 do 17:00. Miejsce odbywania stażu: Rzeszów, Aleja Armii Krajowej 80. 1.Szkolenie BHP I PPOZ. 2.Asystowanie starszym konsultantom w wdrażaniu systemów ERP. 3.Nauka systemu ERP moduł księgowy. 4.Udział w sesjach szkoleniowych. 5.Wsparcie klientów pod nadzorem doświadczonego konsultanta. 6.Tworzenie dokumentacji procesów. 7.Przeprowadzanie testów systemu. 8.Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania problemów.
    StPr/24/0298
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

    realizacja przedsięwzięć związanych z przebiegiem pracy pracowników oraz prowadzenie ewidencji osobowej, realizacja przedsięwzięć związanych z nieobecnościa w pracy oraz skierowaniem do WKlek, realizacja przedsięwzięć związanych z planowaniem, i wykorzystaniem urlopów
    StPr/24/1755
    wynagrodzenie od od 5 600 PLN