Zamknij

PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: KAROLA LEWAKOWSKIEGO 3/49, 35-112 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 8 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE I DYSPOZYCYJNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU ZA GRANICĘ
    Pracodawca: WRÓBEL EWA, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Wróbel
    Adres: KAROLA LEWAKOWSKIEGO 3/49, 35-112 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 508 361 660
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    prace - budowa domów stany surowe
    StPr/24/2098
    wynagrodzenie od od 4 500 do 7 000 PLN

    Całościowa ochrona budynku w czasie trwania służby w tym informowanie przełożonego o zaistniałych awariach i zdarzeniach losowych. Zamykanie drzwi i zazbrajanie alarmów na okres nocny w budynku (również windy). Utrzymanie czystości na parkingach i w ich otoczeniu. Utrzymanie czystości portierni. zadania podstawowe pracownika: - rzetelne i sumienne wykonywanie zleconych zadań i obowiązków - uprzejma obsługa najemców przy wydawaniu i zdawaniu kluczy - uprzejma obsługa klientów odwiedzających budynek - dbałość o powierzone mienie
    StPr/24/2097
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Opieka i edukacja dzieci. Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnego w oparciu o doświadczenie, dodatkowe kwalifikacje i stopień awansu zawodowego.
    StPr/24/2109
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    - obsługa klienta w biurze, - wyszukiwanie ofert wycieczek, wczasów - sprzedaż biletów autokarowych, lotniczych
    StPr/24/2107

    - Załadunek i rozładunek towaru - Dbałość o powierzony sprzęt firmowy - Terminowe dostarczanie towaru do Klientów
    StPr/24/2108

    Transport posiłów na terenie Rzeszowa Wykonywanie bieżących czynności: przygotowywanie towarów na magazynie, mycie powierzchni automatem myjącym
    StPr/24/2102
    wynagrodzenie od od 4 650 PLN

    Przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych (pierogów). Pakowanie wyrobów. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
    StPr/24/2104
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Przygotowywanie dań obiadowych (dania mięsne, makarony) oraz kanapek i sałatek. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
    StPr/24/2105

    Załadunek, przewóz i rozładunek towarów w celu ich dostawy do klientów- produkty spożywcze.
    StPr/24/1068

    do uzgodnienia
    StPr/24/2070