Zamknij

Pracownik pomocniczy mechanika/lakiernika

Miejsce pracy: BOROWA 42 C, 35-232 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - naprawa, czyszczenie, malowanie, polerowanie pojazdów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pracodawca: CENTER LIFTS POLSKA PIOTR KASZOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Adres: BOROWA 42 C, 35-232 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 500076333
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Poradnictwo w zakresie możliwości rehabilitacyjnych i informatycznych dla osób z dysfunkcją wzroku, organizowanie spotkań dla beneficjentów projektu ze specjalistami w zakresie specjalistycznego sprzętu oraz oprogramowania, organizacja pokazów nowoczesnych rozwiązań tyfloinformatycznych i tyflorehabilitacyjnych, organizacja spotkań integracyjnych i wyjazdów, realizacja projektów, których beneficjentami są osoby z dysfunkcją wzroku, kontakty, współpraca z instytucjami publicznymi w województwie podkarpackim, poszerzanie świadomości o istocie niepełnosprawności wzrokowej w najbliższym otoczeniu niewidomych i niedowidzących.
    StPr/24/3821
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Organizacja zajęć edukacyjnych i wychowawczych Uczestniczenie w pracach zespołów wychowawczych, Diagnozowanie problemów podopiecznych w zakresie objętym kwalifikacjami pracownika. Współpraca przy tworzeniu indywidualnych programów terapeutycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, wieku i możliwości rozwojowych. Określanie form i metod pracy z podopiecznym w zakresie objętym kwalifikacjami pracownika. Dokonywanie okresowej oceny efektów pracy z podopiecznym, jego rodzicami/opiekunami prawnymi i środowiskiem lokalnym i aktualizacja indywidualnego programu terapeutycznego. Opieka i czynności higieniczne
    StPr/24/3822
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Organizacja zajęć edukacyjnych, logorytmiki. Diagnozowanie problemów podopiecznych w zakresie objętym kwalifikacjami pracownika. Współpraca przy tworzeniu indywidualnych programów terapeutycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, wieku i możliwości rozwojowych. Określanie form i metod pracy z podopiecznym w zakresie objętym kwalifikacjami pracownika. Dokonywanie okresowej oceny efektów pracy z podopiecznym, jego rodzicami/opiekunami prawnymi i środowiskiem lokalnym i aktualizacja indywidualnego programu terapeutycznego. Opieka czynności i higieniczne.
    StPr/24/3823

    samodzielne wprowadzanie dokumentów do programu optima
    StPr/24/3781
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    do uzgodnienia
    StPr/24/3814

    Roboty przy termomodernizacji budynków, szpachlowanie, malowanie, układanie płytek
    StPr/24/3812
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    praca w magazynie, wysyłka towaru
    StPr/24/3818

    Praca w Przedszkolu Logopedycznym GADUŁKA w Rzeszowie na ul. Strażackiej.
    StPr/24/3800
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    StPr/24/3757

    StPr/24/3758