OBSŁUGA KSERO - SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW BIUROWYCH

Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: praca od poniedziałku do piątku 2 godziny dziennie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 22.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 700 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: chęci do do pracy, możliwość zatrudnienia osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
      Pracodawca: Centrum Copy s.c. Jarosław Tylkowski Jadwiga Tylkowska
      Adres: Okulickiego 9, 35-222 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Kadry Kadry
      Numer telefonu: 506071640
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 10-12
      Praca przy przygotowaniu produkcji odzieży
      StPr/22/4708
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/22/4709
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

      Prowadzenie terapii pedagogicznej dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Praca w zespole terapeutycznym Opracowywanie indywidualnego programu terapeutycznego w zakresie objętym kwalifikacjami Okresowa ocena efektów edukacji
      StPr/22/4712
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      - Przygotowywanie i tworzenie wysokiej jakości wizualizacji na potrzeby marki, w tym modelowanie jej produktów - Przygotowywanie i realizacja wizualizacji 3D - Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby Działu Marketingu (online i drukowane) - Bieżące zmiany graficzne w materiałach marketingowych
      StPr/22/4706
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      obsługa klientów zgodna ze standardami firmy ORLEN, przygotowywanie ciepłych przekąsek, prace porządkowe, rozładunek towaru
      StPr/22/4703
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      montaż klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji - prace hydrauliczne
      StPr/22/4722
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji; Bieżąca praca w systemach komputerowych; Współpraca i organizacja w zakresie realizowanych kontraktów; Tworzenie i analiza korespondencji i dokumentacji; Tworzenie i analiza rozliczeń, zestawień, raportów; Współpraca z innymi działami.
      StPr/22/4723
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Nadzór nad zespołem sprzątającym, kontakt z klientem, utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami, udział w rekrutacji podległego personelu, koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłowa realizacją. Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń.
      StPr/22/4724
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      świadczenie usług złotej rączki takich jak drobne naprawe, koszenie, pranie tapicerki, mycie okien, odsnieżanie
      StPr/22/4725

      - Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, - układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, - montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd., - poprawne odczytywanie rysunków roboczych, - przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji, -uszczelnianie połączeń między rurami, - montowanie przewodów kanalizacyjnych; - montaż i wymiana uszkodzonych urządzeń, -usuwanie awarii wodociągowych, - wykonywanie innych zadań związanych z powyższym.
      StPr/22/4675