Zamknij
REKLAMA

specjalista ds. projetów rozwojowych

Nr oferty: StPr/22/4596Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: JANA KILIŃSKIEGO 2, 35-005 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - Prowadzenie spraw związanych z prowadzeniem i realizacją projektów finansowanych ze środków zewnętrznych (fundusze UE, środki krajowe i mędzynarodowe) - Prowaadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizeruunku firmy, dbanie o jakość realizowanych zadań, - Współtowrzenie i realizacja strategii marketingowej, - Nawiązywanie kontaktów z parnterami zagranicznycznymi, - Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych spotkaniach projektowych, konferencjach, spotkaniach roboczych dotyczących realizowanych projektów, - Stały mionitoring projektów dofinansowanych ze środków UE oraz srodków publicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • wyższe (w tym licencjat)
  Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
  • ANGIELSKI C1
   Pozostałe wymagania
   Inne wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe (zarządzanie, administracja, turystyka, europeistyka). Biegła znajomość języka angielskiego (B2 lub C1). Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi (krajowe jak i zagraniczne). Niekaralność oraz zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość zagadnień z zakresu funduszy strukturalnych UE. Znajomość Ustawy o stowarzyszeniach oraz znajomość procedur administracyjnych, narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu marki miejsca. Bardzo dobra i praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych a także promocji i tworzenie wizerunku firmy. Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia badań i analiz rynkowych. Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia, planowania, organizowania. Umiejętność pracy w zespole i inicjatywa w działaniu, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista, komunikatywność, rzetelność i uczciwość. Doskonała umiejętność komunikacji, zaangażowanie i dynamizm. Min. 1 rok na podobnym stanowisku lub przy projektach europejskich.
   Dane pracodawcy:
   Pracodawca: STOWARZYSZENIE "EUROREGION KARPACKI" - POLSKA
   Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
   Adres: JANA KILIŃSKIEGO 2, 35-005 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
   Osoba do kontaktu:
   Numer telefonu: 178525205
   E-mail: [email protected]
   Język aplikacji: polski
   Wymagane dokumenty: cv
   Sposób kontaktu
   przekazania dokumentów:
   Preferowane formy kontaktu: telefon
   Praca przy przygotowaniu produkcji odzieży
   StPr/22/4708
   data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
   wynagrodzenie od od 4 000 PLN

   do uzgodnienia
   StPr/22/4709
   data rozpoczęcia pracy od 30.09.2022
   wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

   Prowadzenie terapii pedagogicznej dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Praca w zespole terapeutycznym Opracowywanie indywidualnego programu terapeutycznego w zakresie objętym kwalifikacjami Okresowa ocena efektów edukacji
   StPr/22/4712
   data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
   wynagrodzenie od od 3 400 PLN

   - Przygotowywanie i tworzenie wysokiej jakości wizualizacji na potrzeby marki, w tym modelowanie jej produktów - Przygotowywanie i realizacja wizualizacji 3D - Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby Działu Marketingu (online i drukowane) - Bieżące zmiany graficzne w materiałach marketingowych
   StPr/22/4706
   data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
   wynagrodzenie od od 3 500 PLN

   obsługa klientów zgodna ze standardami firmy ORLEN, przygotowywanie ciepłych przekąsek, prace porządkowe, rozładunek towaru
   StPr/22/4703
   data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
   wynagrodzenie od od 3 900 PLN

   montaż klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji - prace hydrauliczne
   StPr/22/4722
   data rozpoczęcia pracy od 12.10.2022
   wynagrodzenie od od 25 PLN

   Przygotowywanie dokumentacji; Bieżąca praca w systemach komputerowych; Współpraca i organizacja w zakresie realizowanych kontraktów; Tworzenie i analiza korespondencji i dokumentacji; Tworzenie i analiza rozliczeń, zestawień, raportów; Współpraca z innymi działami.
   StPr/22/4723
   data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022
   wynagrodzenie od od 3 010 PLN

   Nadzór nad zespołem sprzątającym, kontakt z klientem, utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami, udział w rekrutacji podległego personelu, koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłowa realizacją. Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń.
   StPr/22/4724
   data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
   wynagrodzenie od od 3 700 PLN

   świadczenie usług złotej rączki takich jak drobne naprawe, koszenie, pranie tapicerki, mycie okien, odsnieżanie
   StPr/22/4725
   data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
   wynagrodzenie od od 3 010 PLN

   - Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, - układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, - montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd., - poprawne odczytywanie rysunków roboczych, - przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji, -uszczelnianie połączeń między rurami, - montowanie przewodów kanalizacyjnych; - montaż i wymiana uszkodzonych urządzeń, -usuwanie awarii wodociągowych, - wykonywanie innych zadań związanych z powyższym.
   StPr/22/4675
   data rozpoczęcia pracy od 17.10.2022
   wynagrodzenie od od 3 010 PLN

   REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo