PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

Miejsce pracy: LEŚNA 1, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: PROWADZENIE I AKTUALIZACJA SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGIWANIE SERWISU ALLEGRO, WYKONYWANIE ZESTAWIEŃ I RAPORTÓW MAGAZYNOWYCH. CV + LIST MOTYWACYJNY PROSIMY PRZESYŁAĆ MAILEM NA ADRES [email protected]
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • PRAWO JAZDY - KAT.B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość części samochodowych, obsługa programów: photoshop, Excel, znajomość sieci komputerowych, podstawy programowania
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MTUNING MATEUSZ WRZESIEŃ
        Adres: LEŚNA 1, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        do uzgodnienia
        StPr/21/0201
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        POSZUKUJĘ KIEROWCY KAT C+E CIĘGNIK SIODŁOWY Z NACZEPĄ TYPUU FIRANKA. WYJAZDY DO NIEMIEC, WEEKENDY W DOMU.
        StPr/21/0202
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        Prace ślusarskie przy remontowanym sprzęcie z zastosowaniem odpowiedniej metody zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi, materiałowymi i technologicznymi, wykonywanie i dopasowywanie elementów przy wykorzystaniu obróbki ręcznej, lutowanie, spawanie , zgrzewanie,
        StPr/21/0203
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        UTRZYMANIE PORZĄDKU NA ZLECONYCH OBIEKTACH, PRZECIERANIE KURZÓW, SPRZĄTANIE ŁAZIENEK, WYRZUCANIE ŚMIECI
        StPr/21/0208
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Naprawa sprzętów AGD SAMSUNG w serwisie i w domu klienta.
        StPr/21/0209
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        StPr/21/0210
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        WPROWADZENIE DOKUMENTÓW DO PROGRAMÓW COMARCH OPTIMA,RACHMISTRZ GT,SPORZĄDZANIE DEKLARACJI PODATKOWYCH,DOCELOWO RÓWNIEŻ LIST PŁAC I DEKLARACJI ZUS
        StPr/21/0205

        psychoterapia osób uzależnionych i współuzależnionych, DDA,
        StPr/21/0206
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Sprzedaż oferowanych przez firmę towarów lub usług. Pozyskiwanie i obsługa dostawców i klientów.
        StPr/21/0207
        wynagrodzenie od od 4 131,22 PLN

        Porównanie wyrobu wyprodukowanego ze wzorem, Zgratowanie nadlanych części, Ocena wizualna produkowanych wyrobów Pakowanie wyprodukowanych wyrobów do opakowań zbiorczych.
        StPr/21/0211