Elektryk

Miejsce pracy: Krakowska 16, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: utrzymanie w ciągłej sprawności systemu energetycznego zakładu (szpitala wraz z sąsiednimi budynkami), konserwacja i drobne naprawy instalacji wewnętrznej elektrycznej zakładu, obsługa systemu BMS
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • SEP E gr I
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia - świadectwo kwalifikacyjne E Grupa I Eksploatacja urządzeń elektrycznych do 1 kV, doświadczenie zawodowe - doświadczenie w obsłudze rozdzielni elektrycznych nn, orientacja ogólna w systemach sterowania elektrycznego, umiejętności: ogólna znajomość mechaniki precyzyjnej, podstawy elektrotechniki, znajomość obsługi komputera
      Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W RZESZOWIE
      Adres: Krakowska 16, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 017 86 43 313
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Podanie wraz z cv należy składać na adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie 35-111 Rzeszów, ul. Krakowska 16 Tel. 017 86 43 313 e-mail. [email protected] Jeżel
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      praca w hurtownii motoryzacyjnej
      StPr/21/0182
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przygotowanie zamówionych dań z należyta dbałością, higieną i estetyką zgodnie z przyjętymi standardami do serwowania na miejscu lub na wynos. Przygotowanie stanowiska pracy oraz utrzymanie na nim czystości w trakcie pracy oraz po jej zakończeniu.
      StPr/21/0181
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      utrzymanie stanu sanitarno-higienicznego w pomieszczeniach biurowych i obiektach handlowych firmy
      StPr/21/0187

      Firma w branży lotniczej poszukuje osobe na staowisko magazynier/opertor maszyn. Możliwośc pracy na różnych sekcjach: - rozładunek/załadunek; - przyjęcie towaru; - cięcie na maszynach; - wydanie materiału; - kontrola jakości. Gwarantujemy: - zatrudnienie na umowe o prace; - stałe miesięczne wynagrodzenie oraz możliwośc podwyżki po okresie szkoleniowym. Oferujemy: - prace w młodym zespole; - bezpłatne szkolenia; - możliwość rozwoju; - świadczenia socjalne: na życie oraz multisport, - świadczenia urlopowe, - spotkania integracyjne.
      StPr/21/0168

      według zawodu
      StPr/21/0170
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. - Kontakt z rodzicami i opiekunami. - Współpraca z Dyrekcją placówki. Doskonale sprawdzisz się w tej roli jeśli: Posiadasz wykształcenie wyższe z Pedagogiki Przedszkolnej. Cechuje Cię odpowiedzialność i kreatywność. Mile widziane są osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz posiadający umiejętności dodatkowe: artystyczne, śpiew, taniec.
      StPr/21/0165

      wstępna selekcja nadesłanych aplikacji, odpowiedzialność za pierwszy kontakt z kandydatem, przeprowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych, koordynowanie rozmów technicznych, zarządzanie wewnętrznym systemem rekrutacji , bieżące wsparcie działu HR
      StPr/21/0175

      do uzgodnienia
      StPr/21/0171
      wynagrodzenie od od 700 PLN

      utrzymanie czystości na terenie firmy Polfa
      StPr/21/0172

      - Kompleksowa obsługa zamówień – kompletowanie i przygotowywanie do wysyłki - Wystawianie dokumentów handlowych - Telefoniczna i mailowa obsługa klienta - Prowadzenie sprzedaży stacjonarnej - Nadzorowanie stanów magazynowych
      StPr/21/0179