Informatyk / Serwisant sprzętu komputerowego

Miejsce pracy: GRANICZNA 6, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - obsługa klienta oraz prowadzenie dokumentacji napraw - diagnozowanie uszkodzeń urządzeń komputerowych i ich naprawa, - obsługa aplikacji biurowych - naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego (głównie laptopy i komputery PC) - odzyskiwanie utraconych danych - klonowanie dysków twardych - lutowanie gniazd zasilających, USB - obsługa sprzętu do diagnozy układów elektronicznych,stacji lutowniczej, multimetru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • SERWISANT KOMPUTEROWY
      • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • SERWISOWANIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I KAS FISKALNYCH
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : obsługa sprzętu do diagnozy układów elektronicznych,stacji lutowniczej, multimetru [Umiejętność 1] : naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego (głównie laptopy i komputery PC) [Inne] : Minimum roczne doświadczenie w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego oraz znajomość rynku komputerowego ( w tym nowoczesne trendy sprzętu gamingowego) Dobra organizacja pracy. Samodzielność, odpowiedzialność oraz komunikatywność. Wysoka kultura osobista oraz wielozadaniowość. Prawo jazdy kat. B (wyjazdy do klientów) Umiejętność naprawy Smartfonów i Tabletów.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Fastcomp sp z o o
        Adres: GRANICZNA 6, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Mateusz Wróbel
        Numer telefonu: 511123822
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        praca w hurtownii motoryzacyjnej
        StPr/21/0182
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Przygotowanie zamówionych dań z należyta dbałością, higieną i estetyką zgodnie z przyjętymi standardami do serwowania na miejscu lub na wynos. Przygotowanie stanowiska pracy oraz utrzymanie na nim czystości w trakcie pracy oraz po jej zakończeniu.
        StPr/21/0181
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        utrzymanie stanu sanitarno-higienicznego w pomieszczeniach biurowych i obiektach handlowych firmy
        StPr/21/0187

        Firma w branży lotniczej poszukuje osobe na staowisko magazynier/opertor maszyn. Możliwośc pracy na różnych sekcjach: - rozładunek/załadunek; - przyjęcie towaru; - cięcie na maszynach; - wydanie materiału; - kontrola jakości. Gwarantujemy: - zatrudnienie na umowe o prace; - stałe miesięczne wynagrodzenie oraz możliwośc podwyżki po okresie szkoleniowym. Oferujemy: - prace w młodym zespole; - bezpłatne szkolenia; - możliwość rozwoju; - świadczenia socjalne: na życie oraz multisport, - świadczenia urlopowe, - spotkania integracyjne.
        StPr/21/0168

        według zawodu
        StPr/21/0170
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. - Kontakt z rodzicami i opiekunami. - Współpraca z Dyrekcją placówki. Doskonale sprawdzisz się w tej roli jeśli: Posiadasz wykształcenie wyższe z Pedagogiki Przedszkolnej. Cechuje Cię odpowiedzialność i kreatywność. Mile widziane są osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz posiadający umiejętności dodatkowe: artystyczne, śpiew, taniec.
        StPr/21/0165

        wstępna selekcja nadesłanych aplikacji, odpowiedzialność za pierwszy kontakt z kandydatem, przeprowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych, koordynowanie rozmów technicznych, zarządzanie wewnętrznym systemem rekrutacji , bieżące wsparcie działu HR
        StPr/21/0175

        do uzgodnienia
        StPr/21/0171
        wynagrodzenie od od 700 PLN

        utrzymanie czystości na terenie firmy Polfa
        StPr/21/0172

        - Kompleksowa obsługa zamówień – kompletowanie i przygotowywanie do wysyłki - Wystawianie dokumentów handlowych - Telefoniczna i mailowa obsługa klienta - Prowadzenie sprzedaży stacjonarnej - Nadzorowanie stanów magazynowych
        StPr/21/0179