młodszy asystent projektanta

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 14, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań związanych z wykonywaniem dokumentów projektowych przydzielonych przez bezpośredniego przełożonego z należytą starannością i w wyznaczonych terminach. Wykonywanie dokumentacji projektowej przy użyciu dostępnego oprogramowania. Współpraca z członkami zespołu projektowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność pracy zespołowej, znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego, dobra znajomość oprogramowania MS Office, umiejętnośc biegłego posługiwania się AutoCadem, wykształcenie wyższe techniczne, specjalność konstrukcje budowlane lub student III, IV roku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MTA Engineering Sp. z o.o.
    Adres: PRZEMYSŁOWA 14, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 725 993 030
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, KPiR; wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; sporządzanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej; znajomość oprogramowania ASSECO WAPRO FAKIR, KAPER; ewidencja środków trwałych; transakcje walutowe; sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne spółki; kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym; bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami; kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi; znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych oraz zagadnień ZUS; Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i staranność.
    StPr/21/0663
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie na stanowisko: STAŻYSTA. Link do ogłoszenia znajduje się na stronie: http://www.gov.pl/web/kmpsp-rzeszow/nabor
    StPr/21/0669
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    do uzgodneinia
    StPr/21/0668

    do uzgodnienia
    StPr/21/0665
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    przyjmowanie oraz realizacja zamówień z innych działów, - poszukiwanie dostawców oraz negocjacje cenowe, - weryfikacja dokumentacji zamówień, - współpraca w zakresie ISO, - współpraca w zakresie RODO, - współpraca z sanepidem, - kontrola, realizacja oraz zestawienie arkuszy inwentaryzacyjnych, - sprawowanie kontroli nad stosowaną polityką flotową, - nadzór nad kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi,, - prowadzenie dokumentacji działu, - transport pomiędzy placówkami, - obsługa systemów informatycznych, wprowadzanie i aktualizacja danych, - inne zadania związane z pracą działu techniczno/logistycznego, - przeprowadzanie kontroli.
    StPr/21/0666

    Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie: - utrzymanie czystości na terenie obiektu; - prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
    StPr/21/0678

    WYMIANA OPON, NAPRAWA OPON , NAPRAWA FELG ITP.
    StPr/21/0679

    przyjmowanie i rozkładanie towaru, kompletacja towaru, przygotowanie towaru do wydania, prace magazynowe
    StPr/21/0677
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    • Utrzymanie stanu czystości na terenie firmy • Sprzątanie biurowców, hal produkcyjnych oraz pomieszczeń socjalnych • Obsługa maszyny myjącej
    StPr/21/0672

    - OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH, TWORZENIE INSTRUKCJI, PROCEDUR DOT. PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH ORAZ ORGANIZACJI STANOWISK PRACY; - OPTYMALIZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH W OBSZARZE WTRYSKU, WYTŁACZANIA, WYLEWANIA USZCZELKI (EFEKTYWNOŚĆ, BRAKI, FAZY CYKLU PRODUKCJI); - WDRAŻANIE USPRAWNIEŃ PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH I POPRAWA PRODUKTYWNOŚCI; - INICJOWANIE I NADZÓR ZMIAN TECHNOLOGICZNYCH ORAZ MATERIAŁOWYCH MAJĄCYCH NA CELU POPRAWĘ JAKOŚCI ORAZ WYDAJNOŚCI PRODUKCJI; - WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI W CELU DOSKONALENIA REALIZOWANYCH PROCESÓW; - ROZWIĄZYWANIE BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW TECHNOLOGICZNCH POWSTAŁYCH PODCZAS PROCESU PRODUKCJI; - NADZÓR NAD WYKONANIEM EWENTUALNYCH PROTOTYPÓW, TESTOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ ORAZ WDRAZANIE PROJEKTÓW DOTYCZĄCYCH NOWYCH WYROBÓW;
    StPr/21/0673