MŁ. ASYSTENT (LEKARZ STOMATOLOG)AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH ZK RZESZÓW

Miejsce pracy: ZAŁĘSKA 76, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: ROZKŁAD CZASU SŁUŻBY W SYSTEMIE WIELOZMIANOWYM. PRACA W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE Z OSOBAMI POZBAWIONYMI WOLNOŚCI Z BRONIĄ PALNĄ PRZY ZWIĘKSZONEJ DYSPOZYCYJNOŚCI Z RACJI CHARAKTERU SŁUŻBY.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 420 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: DYPLOM LEKARZA STOMATOLOGA, WYMAGANE UPRAWNIENIA - PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU STOMATOLOGA, [Inne] : SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OFERTY PRACY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W ZAKŁADCE PRACA https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-rzeszowie-nabor-nr-32021-mlodszy-asystent-ambulatorium-z-izba-chorych , GDZIE PODANE SĄ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA I TERMINY W JAKICH NALEŻY SKŁADAĆ DOKUMENTY.
    Pracodawca: Okręgowy Inspektorat Służby Więzinnej w Rzeszowie
    Adres: ZAŁĘSKA 76, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: MAŁGORZATA STRZEMECKA
    Numer telefonu: 514 904 834
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta
    Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, KPiR; wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; sporządzanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej; znajomość oprogramowania ASSECO WAPRO FAKIR, KAPER; ewidencja środków trwałych; transakcje walutowe; sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne spółki; kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym; bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami; kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi; znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych oraz zagadnień ZUS; Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i staranność.
    StPr/21/0663
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie na stanowisko: STAŻYSTA. Link do ogłoszenia znajduje się na stronie: http://www.gov.pl/web/kmpsp-rzeszow/nabor
    StPr/21/0669
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    do uzgodneinia
    StPr/21/0668

    do uzgodnienia
    StPr/21/0665
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    przyjmowanie oraz realizacja zamówień z innych działów, - poszukiwanie dostawców oraz negocjacje cenowe, - weryfikacja dokumentacji zamówień, - współpraca w zakresie ISO, - współpraca w zakresie RODO, - współpraca z sanepidem, - kontrola, realizacja oraz zestawienie arkuszy inwentaryzacyjnych, - sprawowanie kontroli nad stosowaną polityką flotową, - nadzór nad kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi,, - prowadzenie dokumentacji działu, - transport pomiędzy placówkami, - obsługa systemów informatycznych, wprowadzanie i aktualizacja danych, - inne zadania związane z pracą działu techniczno/logistycznego, - przeprowadzanie kontroli.
    StPr/21/0666

    Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie: - utrzymanie czystości na terenie obiektu; - prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
    StPr/21/0678

    WYMIANA OPON, NAPRAWA OPON , NAPRAWA FELG ITP.
    StPr/21/0679

    przyjmowanie i rozkładanie towaru, kompletacja towaru, przygotowanie towaru do wydania, prace magazynowe
    StPr/21/0677
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    • Utrzymanie stanu czystości na terenie firmy • Sprzątanie biurowców, hal produkcyjnych oraz pomieszczeń socjalnych • Obsługa maszyny myjącej
    StPr/21/0672

    - OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH, TWORZENIE INSTRUKCJI, PROCEDUR DOT. PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH ORAZ ORGANIZACJI STANOWISK PRACY; - OPTYMALIZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH W OBSZARZE WTRYSKU, WYTŁACZANIA, WYLEWANIA USZCZELKI (EFEKTYWNOŚĆ, BRAKI, FAZY CYKLU PRODUKCJI); - WDRAŻANIE USPRAWNIEŃ PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH I POPRAWA PRODUKTYWNOŚCI; - INICJOWANIE I NADZÓR ZMIAN TECHNOLOGICZNYCH ORAZ MATERIAŁOWYCH MAJĄCYCH NA CELU POPRAWĘ JAKOŚCI ORAZ WYDAJNOŚCI PRODUKCJI; - WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI W CELU DOSKONALENIA REALIZOWANYCH PROCESÓW; - ROZWIĄZYWANIE BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW TECHNOLOGICZNCH POWSTAŁYCH PODCZAS PROCESU PRODUKCJI; - NADZÓR NAD WYKONANIEM EWENTUALNYCH PROTOTYPÓW, TESTOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ ORAZ WDRAZANIE PROJEKTÓW DOTYCZĄCYCH NOWYCH WYROBÓW;
    StPr/21/0673