monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: MIŁOCIŃSKA 1a, 35-232 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Poszukujemy pracowników z doświadczeniem ,praca na budowie, montaż instalacji sanitarnych , kanalizacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B.
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SINAR SP. Z O.O.
      Adres: MIŁOCIŃSKA 1a, 35-232 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: joanna puszkarewicz
      Numer telefonu: 669456600
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, KPiR; wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; sporządzanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej; znajomość oprogramowania ASSECO WAPRO FAKIR, KAPER; ewidencja środków trwałych; transakcje walutowe; sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne spółki; kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym; bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami; kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi; znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych oraz zagadnień ZUS; Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i staranność.
      StPr/21/0663
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie na stanowisko: STAŻYSTA. Link do ogłoszenia znajduje się na stronie: http://www.gov.pl/web/kmpsp-rzeszow/nabor
      StPr/21/0669
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      do uzgodneinia
      StPr/21/0668

      do uzgodnienia
      StPr/21/0665
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      przyjmowanie oraz realizacja zamówień z innych działów, - poszukiwanie dostawców oraz negocjacje cenowe, - weryfikacja dokumentacji zamówień, - współpraca w zakresie ISO, - współpraca w zakresie RODO, - współpraca z sanepidem, - kontrola, realizacja oraz zestawienie arkuszy inwentaryzacyjnych, - sprawowanie kontroli nad stosowaną polityką flotową, - nadzór nad kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi,, - prowadzenie dokumentacji działu, - transport pomiędzy placówkami, - obsługa systemów informatycznych, wprowadzanie i aktualizacja danych, - inne zadania związane z pracą działu techniczno/logistycznego, - przeprowadzanie kontroli.
      StPr/21/0666

      Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie: - utrzymanie czystości na terenie obiektu; - prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
      StPr/21/0678

      WYMIANA OPON, NAPRAWA OPON , NAPRAWA FELG ITP.
      StPr/21/0679

      przyjmowanie i rozkładanie towaru, kompletacja towaru, przygotowanie towaru do wydania, prace magazynowe
      StPr/21/0677
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      • Utrzymanie stanu czystości na terenie firmy • Sprzątanie biurowców, hal produkcyjnych oraz pomieszczeń socjalnych • Obsługa maszyny myjącej
      StPr/21/0672

      - OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH, TWORZENIE INSTRUKCJI, PROCEDUR DOT. PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH ORAZ ORGANIZACJI STANOWISK PRACY; - OPTYMALIZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH W OBSZARZE WTRYSKU, WYTŁACZANIA, WYLEWANIA USZCZELKI (EFEKTYWNOŚĆ, BRAKI, FAZY CYKLU PRODUKCJI); - WDRAŻANIE USPRAWNIEŃ PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH I POPRAWA PRODUKTYWNOŚCI; - INICJOWANIE I NADZÓR ZMIAN TECHNOLOGICZNYCH ORAZ MATERIAŁOWYCH MAJĄCYCH NA CELU POPRAWĘ JAKOŚCI ORAZ WYDAJNOŚCI PRODUKCJI; - WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI W CELU DOSKONALENIA REALIZOWANYCH PROCESÓW; - ROZWIĄZYWANIE BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW TECHNOLOGICZNCH POWSTAŁYCH PODCZAS PROCESU PRODUKCJI; - NADZÓR NAD WYKONANIEM EWENTUALNYCH PROTOTYPÓW, TESTOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ ORAZ WDRAZANIE PROJEKTÓW DOTYCZĄCYCH NOWYCH WYROBÓW;
      StPr/21/0673