SPRZEDAWCA (DZIAŁ WĘDLINY/SERY)

Miejsce pracy: Rejtana 69, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA DZIAŁU WĘDLINY/SERY POMOC W ZATOWAROWANIU DZIAŁU KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA JEST WYMAGANA PREMIA UZNANIOWA CO MIESIĄC
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HIPERMARKET E.LECLERC RZESZÓW
    Adres: Rejtana 69, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: DZIAŁ KADR
    Numer telefonu: 17 865 57 05
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    SZYCIE ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH - POŚCIELE, PRZEŚCIERADŁA, BECIKI ITP. NA MASZYNACH OVERLOCK, STĘBNÓWKA ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - PODSTAWA MIESIĘCZNA + PREMIA
    StPr/21/1347
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    PROWADZENIE I AKTUALIZACJA SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGIWANIE SERWISU ALLEGRO, WYKONYWANIE ZESTAWIEŃ I RAPORTÓW MAGAZYNOWYCH. CV + LIST MOTYWACYJNY PROSIMY PRZESYŁAĆ MAILEM NA ADRES [email protected]
    StPr/21/1343
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Opis stanowiska: Rozładunek i załadunek towarów, Transport towarów pod wskazany adres, Dbanie o powierzone narzędzie pracy ( samochód, telefon, itp.), Kontakt z klientem, Drobne prace magazynowe (przyjmowanie i wydawanie towaru), Odbiór, wypełnianie i terminowe przekazywanie dokumentów dostawy, Nasze oczekiwania: Wykształcenie średnie, Prawo jazdy kat. C, Karta Kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Zaświadczenie o niekaralności (w związku z obowiązującymi wymogami dotyczącymi zatrudnienia na stanowisku Kierowcy Kat. C) Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy, Rzetelność i zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    StPr/21/1340
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    PRACE PORZĄDKOWE W BIURZE, W MAGAZYNIE
    StPr/21/1341
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    PRACA NA MAGAZYNIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH, OBSŁUGA KOMPUTERA, ZNOSZENIE I PAKOWANIE ZAMÓWIEŃ, OBSŁUGA KLIENTÓW
    StPr/21/1342

    przyjmowanie zamówień telefonicznych, zamówień e-mail, rozliczanie kierowców, współpraca z kucharzami, praca od14:30-22:00 , praca w weekend
    StPr/21/1349
    wynagrodzenie od od 3 280 PLN

    do uzgodnienia dyżury po 24 godziny
    StPr/21/1348
    wynagrodzenie od od 40 PLN

    -zmiana form oraz uruchomienie produkcji po zmianie
    StPr/21/1357
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    -transport wewnętrzny -nadzór nad prawidłowym przemieszczaniem detali oraz wyrobów w hali produkcyjnej
    StPr/21/1359
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Zakres obowiązków: Do obowiązków opiekunki dziecięcej należy: -Przyjmowanie i wydawanie dzieci w grupie; -Wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych; -Układanie planu dnia; -Prowadzenie zajęć wychowawczych i edukacyjnych z dziećmi na podstawie planu zajęć; -Karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków przez dzieci; -Odpowiednie przygotowanie dzieci do odpoczynku i korzystania ze świeżego powietrza; -Kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych dot. Żywienia i higieny; -Wdrażanie do samoobsługi; -Dbanie o bezpieczeństwo dzieci; -Powiadamianie o zauważonych objawach chorobowych u dzieci; -Nadzorowanie prawidłowego stanu sanitarno-epidemiologicznego. -Realizowanie innych obowiązków wynikających z potrzeb placówki. -czynności porządkowe
    StPr/21/1360
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN