POMOCNIK INFORMATYKA

Miejsce pracy: AL.L.OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: •Obsługa sieci LAN, WAN, WLAN •Administracja sprzętem komputerowym i siecią wewnętrzną •Obsługa urządzeń sieciowych Mikrotik •Administracja serwerami Windows2016 i Linux •Obsługa urządzeń peryferyjnych, serwis komputerów •Obsługa urządzeń kontroli dostępu ppoż •Umiejętności analizowania problemów użytkowników
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • ADMINISTRATOR SYSTEMU LINUX W MAŁEJ I ŚREDNIEJ FIRMIE
      • CERTYFIKAT: KURS IT - TECHNOLOGIE INTERNETOWE - ADMINISTROWANIE SIECIĄ
      • PODSTAWY TECHNIK INFORMATYCZNYCH
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: język angielski w stopniu komunikatywnym, podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania MS Office, systemów serwerowych Windows, Linux, SQL Server oraz bezpieczeństwa systemów i sieci komp.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZMM MAXPOL SP. Z O.O.
        Adres: OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: AGNIESZKA FIC
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        prace malarskie i ogólnobudowlane
        StPr/20/2359
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        wykonywanie prac ogólnobudowlanych
        StPr/20/2360

        OBSŁUGA KLIENTÓW PRZY KASIE I NA STOISKU HANDLOWYM,DBANIE O ESTETYKĘ SKLEPU, ZAMAWIANIE ASORTYMENTU
        StPr/20/2356
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        PROWADZENIE PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI, SAMODZIELNE SPORZĄDZANIE BILANSU, RACHUNKU ZYSKÓW I STRAT ORAZ ZAMYKANIE ROKU OBRACHUNKOWEGO.
        StPr/20/2350
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy/opiekun klienta Opis stanowiska pracy: - pozyskiwanie oraz obsługa klientów - sprzedaż oferty handlowej firmy - budowanie długoterminowej relacji z klientami - zbieranie zamówień od klientów - regularne wizyty u klientów Nasze oczekiwania: - prawo jazdy kat.B - minimum roczne doświadczenie we współpracy z klientami, mile widziane doświadczenie w branży beauty - odpowiedzialność i rzetelność - umiejętności prezentacyjne, negocjacyjne i komunikacyjne - minimum średnie wykształcenie - samodzielność i dynamizm w działaniu - dobra organizacja pracy Naszym pracownikom oferujemy: - umowę o pracę - motywujący system wynagrodzeń - kompleksowe wdrożenie przed rozpoczęciem pracy - niezbędne narzędzia pracy
        StPr/20/2352
        wynagrodzenie od od 3 422 PLN

        sprzatanie kwatery/domu
        StPr/20/2353

        WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
        StPr/20/2338
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

        proste czynności polegające na szlifowaniu zalewek
        StPr/20/2340

        śrutowanie, piaskowanie, malowanie detali
        StPr/20/2341

        według zawodu
        StPr/20/2337