Kierowca samochodu DOSTAWCZEGO

Miejsce pracy: MIECZYSŁAWY ĆWIKLIŃSKIEJ 2, 35-601 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: DO UZGODNIENIA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FOODCRAFTERS S.C.
      Adres: MIECZYSŁAWY ĆWIKLIŃSKIEJ 2, 35-601 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpacki
      Osoba do kontaktu: Kamil Solarek
      Numer telefonu: 661912092
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      -montaż oraz konfiguracja urządzeń Gastronomicznych -Przeprowadzanie Podstawowych szkoleń z zakresu obsługi urządzeń -serwis urządzeń -utrzymywanie dobrych relacji firma-klient -utrzymanie ruchu
      StPr/21/1756
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych wykonanych przez wtryskarkę, - porównanie wyrobu wyprodukowanego ze wzorem, - gratowanie nadlanych części, - układanie gotowych wyrobów w opakowaniach zbiorczych, - praca może być wykonywana jednocześnie przy jednej, dwóch lub trzech maszynach, - ścisłe przestrzeganie zasad BHP.
      StPr/21/1757
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      pozyskiwanie klientów, doradztwo klientowi, dbanie o pozytywne relację z klientami, kompletowanie dokumentów.
      StPr/21/1754
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/21/1764
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Rozwożenie wody samochodami do 3,5 tony na terenie miasta Rzeszowa i okolic w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
      StPr/21/1761

      StPr/21/1758

      praca od poniedziałku do piatku
      StPr/21/1775
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      - praca na magazynie z wysokim składem, w systemie czterobrygadowym, - kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów, - praca ze skanerem, - inwentaryzacje, - dbałość o mienie firmowe oraz porządek w miejscu pracy, - inne prace magazynowe.
      StPr/21/1776

      - przygotowanie, przezbrojenie, regulacja oraz rozruch gniazda produkcyjnego, - utrzymanie i monitorowanie pracy maszyn, - przeglądy i konserwacja maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, - diagnostyka i naprawa maszyn, - zapewnienie ciągłości produkcji, - prowadzenie dokumentacji maszynowej.
      StPr/21/1777

      - zabezpieczenie stanowisk pracy praserów w niezbędne materiały; - przygotowanie wyrobów do odbioru przez kontrolę jakości; - wydawanie materiałów z magazynu; - mielenie odpadów; - przygotowanie pozostałości materiałów z produkcji do zwrotu na magazyn; - utrzymywanie porządku w otoczeniu hal produkcyjnych.
      StPr/21/1778