Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: AL.L.OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Analizowanie rynku i konkurencji, Planowanie i realizacja strategii marketingowych, Poszukiwanie nowych kanałów promocji, Promowanie produktów firmy, Praca nad ciągłym rozwojem marki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • dobra organizacja pracy
      • Efektywny marketing i komunikacja promocyjna. Szczegółowa Obsługa Social Media: Facebook, Instagram, Szkolenie VIP GLOBAL EXPERT
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata Wykształcenie wyższe (Marketing, Zarządzanie, Ekonomia, PR)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZMM MAXPOL Sp. z o.o.
        Adres: OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Dział kadr
        Numer telefonu: 606 881 390
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        czynności pielegniarskie
        StPr/21/2539
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        farbowanie włosów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, dbanie o stanowisko pracy
        StPr/21/2541
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie ksiąg rachunkowych dla Klientów biura; sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, IFT i in.); prawidłowe rozliczanie podatku VAT; uzgadnianie sald kont księgowych; sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdań statystycznych oraz do NBP, raportowanie na potrzeby Klientów biura.
        StPr/21/2538
        wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

        wykonywanie usługi serwisu sprzątającego
        StPr/21/2548

        prace administracyjne, związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji oraz koordynowanie nadzorowanie prac podległego personelu
        StPr/21/2542

        POZYSKIWANIE KONTRAKTÓW/ZLECEŃ, W ZAKRESIE SPRZEDAŻY WYROBÓW HUTNICZYCH, ANALIZA OTRZYMANYCH ZAPYTAŃ OFERTOWYCH, OPRACOWYWANIE OFERT HANDLOWYCH, PROWADZENIE BEZPOŚREDNICH NEGOCJACJI HANDLOWYCH Z KLIENTEM, MONITOROWANIE REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I ZAWARTYCH UMÓW Z KLIENTAMI
        StPr/21/2557
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        opieka nad mężczyznami nietrzeźwymi
        StPr/21/2554
        wynagrodzenie od od 2 850 PLN

        do uzgodnienia dyżury po 24 godziny
        StPr/21/2555
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów utrzymanie ładu i porządku na magazynie
        StPr/21/2556
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        Staż dla osoby do 29r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projektu PO WER VI 1.1.2 Godz. odbywania stażu: pon.-pt. od 8:00 do 16:00. 1.Przeszkolenie w zakresie przepisów BHP i ppoż. 2.Zapoznanie ze strukturą organizacyjną firmy. 3.Zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy oraz wykorzystywanymi narzędziami marketingowymi. 4.Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych dotyczących reklamy internetowej. 5.Obsługa systemów reklamowych: Google Ads / Facebook Ads / Ceneo / Allegro ADS / Criteo. 6.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Google Ads. 7.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Facebook Ads. 8.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Allegro Ads. 9.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Criteo. 10.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Ceneo. 11.Analiza wyników kampanii przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi, m.in. Google Analytics. 12.Współpraca z grafikami. 13.Współudział w przygotowywaniu ofert. 14.Korzystanie z narzędzi marketingowych. 15.Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań. 16.Analiza czasu poświęconego na zadania.
        StPr/21/0543
        wynagrodzenie od 1 489 PLN