pracownik prac wykończeniowych w budownictwie

Miejsce pracy: MIŁA 14E/67, 35-314 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: prace wykończeniowe w budownictwie, montaż paneli, malowanie, praca przy elewacji budynków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PAWEŁ SKORUPSKI SOLID-WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
    Adres: MIŁA 14E/67, 35-314 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 519 020 614
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    czynności pielegniarskie
    StPr/21/2539
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    farbowanie włosów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, dbanie o stanowisko pracy
    StPr/21/2541
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie ksiąg rachunkowych dla Klientów biura; sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, IFT i in.); prawidłowe rozliczanie podatku VAT; uzgadnianie sald kont księgowych; sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdań statystycznych oraz do NBP, raportowanie na potrzeby Klientów biura.
    StPr/21/2538
    wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

    wykonywanie usługi serwisu sprzątającego
    StPr/21/2548

    prace administracyjne, związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji oraz koordynowanie nadzorowanie prac podległego personelu
    StPr/21/2542

    POZYSKIWANIE KONTRAKTÓW/ZLECEŃ, W ZAKRESIE SPRZEDAŻY WYROBÓW HUTNICZYCH, ANALIZA OTRZYMANYCH ZAPYTAŃ OFERTOWYCH, OPRACOWYWANIE OFERT HANDLOWYCH, PROWADZENIE BEZPOŚREDNICH NEGOCJACJI HANDLOWYCH Z KLIENTEM, MONITOROWANIE REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I ZAWARTYCH UMÓW Z KLIENTAMI
    StPr/21/2557
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    opieka nad mężczyznami nietrzeźwymi
    StPr/21/2554
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    do uzgodnienia dyżury po 24 godziny
    StPr/21/2555
    wynagrodzenie od od 45 PLN

    przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów utrzymanie ładu i porządku na magazynie
    StPr/21/2556
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Staż dla osoby do 29r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projektu PO WER VI 1.1.2 Godz. odbywania stażu: pon.-pt. od 8:00 do 16:00. 1.Przeszkolenie w zakresie przepisów BHP i ppoż. 2.Zapoznanie ze strukturą organizacyjną firmy. 3.Zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy oraz wykorzystywanymi narzędziami marketingowymi. 4.Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych dotyczących reklamy internetowej. 5.Obsługa systemów reklamowych: Google Ads / Facebook Ads / Ceneo / Allegro ADS / Criteo. 6.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Google Ads. 7.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Facebook Ads. 8.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Allegro Ads. 9.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Criteo. 10.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Ceneo. 11.Analiza wyników kampanii przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi, m.in. Google Analytics. 12.Współpraca z grafikami. 13.Współudział w przygotowywaniu ofert. 14.Korzystanie z narzędzi marketingowych. 15.Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań. 16.Analiza czasu poświęconego na zadania.
    StPr/21/0543
    wynagrodzenie od 1 489 PLN