ROBOTNIK PLACOWY - TRAKTORZYSTA

Miejsce pracy: LWOWSKA 5, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Sprzatanie na terenie kompleksu wojskowego(zamiatanie, koszenie trawy, grabienbie liści)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B + E
    • Prawo jazdy kat. T
      Pracodawca: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: CHAŁUBIŃSKIEGO 3a/43, 02-004 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 695199584
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      czynności pielegniarskie
      StPr/21/2539
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      farbowanie włosów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, dbanie o stanowisko pracy
      StPr/21/2541
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie ksiąg rachunkowych dla Klientów biura; sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, IFT i in.); prawidłowe rozliczanie podatku VAT; uzgadnianie sald kont księgowych; sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdań statystycznych oraz do NBP, raportowanie na potrzeby Klientów biura.
      StPr/21/2538
      wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

      wykonywanie usługi serwisu sprzątającego
      StPr/21/2548

      prace administracyjne, związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji oraz koordynowanie nadzorowanie prac podległego personelu
      StPr/21/2542

      POZYSKIWANIE KONTRAKTÓW/ZLECEŃ, W ZAKRESIE SPRZEDAŻY WYROBÓW HUTNICZYCH, ANALIZA OTRZYMANYCH ZAPYTAŃ OFERTOWYCH, OPRACOWYWANIE OFERT HANDLOWYCH, PROWADZENIE BEZPOŚREDNICH NEGOCJACJI HANDLOWYCH Z KLIENTEM, MONITOROWANIE REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I ZAWARTYCH UMÓW Z KLIENTAMI
      StPr/21/2557
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      opieka nad mężczyznami nietrzeźwymi
      StPr/21/2554
      wynagrodzenie od od 2 850 PLN

      do uzgodnienia dyżury po 24 godziny
      StPr/21/2555
      wynagrodzenie od od 45 PLN

      przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów utrzymanie ładu i porządku na magazynie
      StPr/21/2556
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Staż dla osoby do 29r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projektu PO WER VI 1.1.2 Godz. odbywania stażu: pon.-pt. od 8:00 do 16:00. 1.Przeszkolenie w zakresie przepisów BHP i ppoż. 2.Zapoznanie ze strukturą organizacyjną firmy. 3.Zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy oraz wykorzystywanymi narzędziami marketingowymi. 4.Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych dotyczących reklamy internetowej. 5.Obsługa systemów reklamowych: Google Ads / Facebook Ads / Ceneo / Allegro ADS / Criteo. 6.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Google Ads. 7.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Facebook Ads. 8.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Allegro Ads. 9.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Criteo. 10.Przygotowywanie treści reklamowych do kampanii reklamowych Ceneo. 11.Analiza wyników kampanii przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi, m.in. Google Analytics. 12.Współpraca z grafikami. 13.Współudział w przygotowywaniu ofert. 14.Korzystanie z narzędzi marketingowych. 15.Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań. 16.Analiza czasu poświęconego na zadania.
      StPr/21/0543
      wynagrodzenie od 1 489 PLN