pracownik stoiska owoce warzywa

Miejsce pracy: EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 11, 35-311 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: PRZEBIERANIE I DOKŁADNIE WARZYW I OWOCÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRACE PORZĄDKOWE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 24.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FRAC DETAL SP. Z O. O. AUTO-MARKET S.K.A.
      Adres: Lwowska 6, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 694 441 910
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Fizjoterapeuta
      StPr/21/5543
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Tworzenie projektu okładek, meteriałów reklamowych. Skład książek (znajomość pakietu Adobe). Wysyłanie plików do druku.
      StPr/21/5545
      wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

      OBSŁUGA KLIENTA NA DZIALE MIĘSO/WĘDLINY KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA JEST WYYMAGANA WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + PREMIA UZNANIOWA CO MIESIĄC
      StPr/21/5546
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI POMOC W OBSŁUDZE KLIENTA DBANIE O DOSTĘPNOŚĆ TOWARU NA HALI SPRZEDAŻY WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + PREMIA UZNANIOWA CO MIESIĄC
      StPr/21/5547

      Praca będzie obejmować obsługę klienta w zakresie sprzedaży detalicznej, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.
      StPr/21/5548
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Praca będzie obejmować pomoc przy produkcji dań, praca w zmywalni, prace porządkowe itp.
      StPr/21/5549
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      •Profesjonalna obsługa Klienta, •Dbanie o jakość i estetykę ekspozycji produktów oraz dostępność asortymentu dla Klienta, •Zapewnienie standardów czystości i jakości na stanowisku, •Współpraca z Działem Zakupów w celu zamawiania towaru, •Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
      StPr/21/5550
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      przygotowanie towaru do wysyłki kurierskiej, kontrola zgodności faktycznych stanów magazynowych, sortowanie i układanie towarów w magazynie, dbałość o porządek i czystość stanowiska pracy, samodzielność w działaniu
      StPr/21/5557
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/21/5556
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      do uzgodnienia.
      StPr/21/5553