Instruktor Tańca/Choreograf (taniec jazzowy, nowoczesny, show dance)

Miejsce pracy: STAROMIEJSKA 43a, 35-231 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Od kandydatów oczekujemy: - uprawnień instruktorskich, - odpowiedzialności, otwartości i obowiązkowości, - umiejętności pracy z różnymi grupami wiekowymi, - mile widziane doświadczenie, Instruktor odpowiedzialny za: - opracowywanie oraz prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży, - współpracę przy organizacji eventów, - umiejętności tworzenia choreografii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RZESZOWSKI DOM KLUTURY
    Adres: STAROMIEJSKA 43a, 35-231 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 17 748 39 50
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Fizjoterapeuta
    StPr/21/5543
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Tworzenie projektu okładek, meteriałów reklamowych. Skład książek (znajomość pakietu Adobe). Wysyłanie plików do druku.
    StPr/21/5545
    wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

    OBSŁUGA KLIENTA NA DZIALE MIĘSO/WĘDLINY KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA JEST WYYMAGANA WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + PREMIA UZNANIOWA CO MIESIĄC
    StPr/21/5546
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI POMOC W OBSŁUDZE KLIENTA DBANIE O DOSTĘPNOŚĆ TOWARU NA HALI SPRZEDAŻY WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + PREMIA UZNANIOWA CO MIESIĄC
    StPr/21/5547

    Praca będzie obejmować obsługę klienta w zakresie sprzedaży detalicznej, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.
    StPr/21/5548
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Praca będzie obejmować pomoc przy produkcji dań, praca w zmywalni, prace porządkowe itp.
    StPr/21/5549
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    •Profesjonalna obsługa Klienta, •Dbanie o jakość i estetykę ekspozycji produktów oraz dostępność asortymentu dla Klienta, •Zapewnienie standardów czystości i jakości na stanowisku, •Współpraca z Działem Zakupów w celu zamawiania towaru, •Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
    StPr/21/5550
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Praca w gabinecie oraz rejestracji
    StPr/21/5521

    sprzątanie w miejscach wyznaczonych przez pracodawcę
    StPr/21/5516
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Budowanie, konserwacja i naprawa linii kablowych do 1 kV, przygotowuje trasy kablowe w zabudowie miejskiej i na otwartych przestrzeniach, wykonuje głowice i mufy kablowe; posługuje się sprzętem specjalistycznym oraz narzędziami ślusarskimi i monterskimi.
    StPr/21/5517