młodszy projektant

Miejsce pracy: Przemysłowa 1, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci napowietrznych, kablowych i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) różnych napięć lub - opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, -wykonywanie niezbędnych obliczeń, - uzgadnianie dokumentacji technicznych, - udział w koordynacji międzybranżowej projektów, - udział we współpracy z inwestorem, dostawcami urządzeń i podwykonawcami, - nadzór autorski w zakresie sporządzonych projektów, - udział w opiniowaniu dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektrotechnika lub Budownictwo), - znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji linii i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) lub - znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz budynków przemysłowych, - doświadczenie w projektowaniu w branży elektrycznej lub konstrukcyjno-budowlanej, w tym umiejętność opracowywania projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych, - prawo jazdy kategorii B, Dodatkowym atutem będą: - znajomość j. angielskiego,- gotowość do zagranicznych podróży służbowych. miejsce wykonywania pracy - 35-105 Rzeszów, ul. Przemysłowa 1, + praca w delegacji na terenie kraju
      Pracodawca: ZAKŁAD WYKONAWSTWA SIECI ELEKTRYCZNYCH RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Przemysłowa 1, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: 35-105 Rzeszów, ul. Przemysłowa 1, + praca w delegacji na terenie kraju
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      ochrona osób i mienia praca w Rzeszowie
      StPr/22/2296
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ
      StPr/22/2298

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/22/2299

      StPr/22/2301

      Przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych kuchni ukraińskiej, takich jak: wareniki, pielmieni, czebureki itp. Pakowanie wyrobów. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
      StPr/22/2302

      pomoc w produkcji detali samochodowych
      StPr/22/2295
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      robotnik budowlany
      StPr/22/2289
      wynagrodzenie od od 31 PLN

      monter sieci i instalacji
      StPr/22/2290

      monter rurociągów technologicznych
      StPr/22/2291

      spawacz
      StPr/22/2292