Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: HETMAŃSKA 58, 35-045 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Szukamy pracownika do pomocy na kuchni w barze-restauracji "Klimat" przy ulicy Hetmańskiej 58 Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z przepisami ust. z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych DZ.U. z 2018r. pozycja 1000). Administratorem danych jest "Społem" PSS w Rzeszowie 35-959 Rzeszów ul. Grottgera 10. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenie w gastronomii [Umiejętność 1] : pomoc przy produkcji gastronomicznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców
      Adres: GROTTGERA 10, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Kadry
      Numer telefonu: 178534821
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      ochrona osób i mienia praca w Rzeszowie
      StPr/22/2296
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ
      StPr/22/2298

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/22/2299

      StPr/22/2301

      Przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych kuchni ukraińskiej, takich jak: wareniki, pielmieni, czebureki itp. Pakowanie wyrobów. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
      StPr/22/2302

      pomoc w produkcji detali samochodowych
      StPr/22/2295
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      robotnik budowlany
      StPr/22/2289
      wynagrodzenie od od 31 PLN

      monter sieci i instalacji
      StPr/22/2290

      monter rurociągów technologicznych
      StPr/22/2291

      spawacz
      StPr/22/2292