Asystent lekarza weterynarii, technik weteynarii

Miejsce pracy: FRANCISZKA KOTULI 92, 35-122 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Asystowanie przy pracy lekarza weterynarii , opieka nad pacjentem szpitalnym a także monitoring stanu pacjenta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole, znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny intensywnej terapii zwierząt oraz empatia, [Inne] : Oferta skierowana jest dla posiadaczy tytułu Technik weterynarii, Zootechnik lub absolwentów podobnych kierunków z nastawieniem na wykształcenie o profilu biologicznym. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze zwierzętami na podobnym stanowisku.
      Pracodawca: ALFAVET PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA MONIKA HULAK JAN KACPERCZYK SPÓŁKA CYWILNA
      Adres: FRANCISZKA KOTULI 92, 35-122 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Kacperczyk
      Numer telefonu: 501731455
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Firma handlowo- usługowa SDM poszukuje kandydata na stanowisko MAGAZYNIER. Praca będzie polegała na bieżącej pracy na magazynie związanej z przyjmowaniem i wydawaniem towaru. MIEJSCE PRACY Rzeszów, ul. Torowa 9. OPIS STANOWISKA – Składanie towaru zgodnie z zamówieniem – Właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie towaru w magazynie – Utrzymywanie czystości i porządku w magazynie – Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa OCZEKIWANIA – Motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę – Rzetelnego wykonywania obowiązków Aplikacje proszę przesyłać na podany adres meilowy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
      StPr/20/3074
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      program stażu
      StPr/20/3071
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/20/3082
      wynagrodzenie od od 2 818 PLN

      Poszukiwanie kontaktów, ich pozyskiwanie w krajach: Ukraina, Rosja, Turcja, Azerbejdżan. Budowane bazy klientów, przygotowywanie ofert handlowych.
      StPr/20/3047

      do uzgodnienia
      StPr/20/3048
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Monitorowanie przepisów wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz aktualizowanie istniejących polityk w tym zakresie, w tym nadzorowanie procesów i zapewnienie bezpieczeństwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych; Realizacja dyżurów, zgodnie z przedstawionym harmonogramem, w formie dyżurów zdalnych lub dyżurów stacjonarnych u Klienta; Prowadzenie rejestru czynności przetwarzania danych osobowych; Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych u klientów z którymi Kancelaria zawarła umowę na świadczenie usług w zakresie ochrony danych osobowych; Wykonywanie zadań IOD wynikających z art. 39 RODO; Przeprowadzanie audytów ochrony danych osobowych; Wykonywanie analiz ryzyka dla klientów Kancelarii; Opracowywanie i opiniowanie umów powierzenia;
      StPr/20/3044
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Serwis i aktywna sprzedaż: -urządzeń fiskalnych -sprzętu komputerowego -oprogramowania sprzedażowo-magazynowego -terminali do akceptacji kart płatniczych.
      StPr/20/3046
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Budowa i remont pomieszczeń użytkowych i mieszkaniowych
      StPr/20/3058
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      budowa i remont pomieszczeń uzytkowych i mieszkaniowych praca na terenie całej Polski
      StPr/20/3059

      Układanie kabli i przewodów. Podłączanie i montaż tras kablowych. Praca z pracownikami ukraińskojęzycznymi
      StPr/20/3063