operator koparki obrotowej

Miejsce pracy: Podwisłocze 18/105, 35-309 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca na budowie dróg, placów i autostrad. Praca na terenie Rzeszowa i okolic.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MG Infrastruktura Marian Wołczyk
    Adres: Podwisłocze 18/105, 35-309 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Barbara Bis
    Numer telefonu: 795325826
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Firma handlowo- usługowa SDM poszukuje kandydata na stanowisko MAGAZYNIER. Praca będzie polegała na bieżącej pracy na magazynie związanej z przyjmowaniem i wydawaniem towaru. MIEJSCE PRACY Rzeszów, ul. Torowa 9. OPIS STANOWISKA – Składanie towaru zgodnie z zamówieniem – Właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie towaru w magazynie – Utrzymywanie czystości i porządku w magazynie – Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa OCZEKIWANIA – Motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę – Rzetelnego wykonywania obowiązków Aplikacje proszę przesyłać na podany adres meilowy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
    StPr/20/3074
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    program stażu
    StPr/20/3071
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/20/3082
    wynagrodzenie od od 2 818 PLN

    Poszukiwanie kontaktów, ich pozyskiwanie w krajach: Ukraina, Rosja, Turcja, Azerbejdżan. Budowane bazy klientów, przygotowywanie ofert handlowych.
    StPr/20/3047

    do uzgodnienia
    StPr/20/3048
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Monitorowanie przepisów wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz aktualizowanie istniejących polityk w tym zakresie, w tym nadzorowanie procesów i zapewnienie bezpieczeństwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych; Realizacja dyżurów, zgodnie z przedstawionym harmonogramem, w formie dyżurów zdalnych lub dyżurów stacjonarnych u Klienta; Prowadzenie rejestru czynności przetwarzania danych osobowych; Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych u klientów z którymi Kancelaria zawarła umowę na świadczenie usług w zakresie ochrony danych osobowych; Wykonywanie zadań IOD wynikających z art. 39 RODO; Przeprowadzanie audytów ochrony danych osobowych; Wykonywanie analiz ryzyka dla klientów Kancelarii; Opracowywanie i opiniowanie umów powierzenia;
    StPr/20/3044
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Serwis i aktywna sprzedaż: -urządzeń fiskalnych -sprzętu komputerowego -oprogramowania sprzedażowo-magazynowego -terminali do akceptacji kart płatniczych.
    StPr/20/3046
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Budowa i remont pomieszczeń użytkowych i mieszkaniowych
    StPr/20/3058
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    budowa i remont pomieszczeń uzytkowych i mieszkaniowych praca na terenie całej Polski
    StPr/20/3059

    Układanie kabli i przewodów. Podłączanie i montaż tras kablowych. Praca z pracownikami ukraińskojęzycznymi
    StPr/20/3063