pracownik budowlany

Miejsce pracy: HANDLOWA 3, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: roboty budowlane, prace brukarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.12.2020
Wynagrodzenie brutto: 20 - 25 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MATBUD SIKORA SYLWIA
    Adres: Grunwaldzka 40, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 530 230 033
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    OBSŁUGA KLIENTA NA DZIALE: RYBY ŚWIEŻE ROZŁADUNEK TOWARU NA DZIALE: NAPOJE, PRODUKTY SPOŻYWCZE WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA NA DZIALE RYBY ŚWIEŻE
    StPr/20/3901
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Charakter pracy: •planowanie, organizowanie oraz nadzór procesu produkcji •prowadzenie stosownej dokumentacji •kontrola jakości wytwarzanych produktów •kontrola zamówień i dostaw towaru •prowadzenie negocjacji •realizacji polityki handlowej sklepu •zarządzanie podległym personelem •kontakt z klientem Wymagania: •preferowane wykształcenie kierunkowe •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (3 lata) •znajomość prawa pracy i przepisów obowiązujących w handlu •znajomość programu MS Office •umiejętność pracy w zespole •dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność Oferujemy: •umowę o pracę terminowo wypłacane wynagrodzenie •możliwość rozwoju zawodowego
    StPr/20/3902
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    szczegóły w ogłoszeniu o konkursie zamieszczonym na stronie www.rzeszow.sa.gov.pl
    StPr/20/3903
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie prac związanych z instalacją systemów ochrony technicznej (instalacje niskoprądowe, systemy telewizji dozorowej, przeciwpożarowe, alarmowe, kontroli dostępu).
    StPr/20/3896
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Oferta pracy przeznaczona jest dla inżyniera ELEKTRONIKA, MECHATRONIKA, INFORMATYKA lub AUTOMATYKA ewentualnie dla studenta wymienionych kierunków. W zakresie obowiązków sprzedaż urządzeń przeznaczonych do instalacji systemów telewizji dozorowej, przeciwpożarowych, alarmowych, kontroli dostępu, w szczególności: - doradztwo - dobór urządzeń - obsługa sprzedaży
    StPr/20/3897

    WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI POMOC W OBSŁUDZE KLIENTA (BEZ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ) WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA (NA DZIAŁ WARZYWA-OWOCE)
    StPr/20/3900
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - Obsługa elektronarzędzi - Przygotowanie elementów mebli do pakowania w paczki - Kierowanie autem dostawczym (do 3,5t) - Sporządzanie raportów
    StPr/20/3871

    Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko będzie zobowiązana do wykonywania następujących czynności na stanowisku pracy: 1. Sprawowanie opieki nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu oraz w każdym okresie jej życia,. 2. Sprawowanie opieki nad noworodkiem i niemowlęciem do ukończenia drugiego miesiąca życia. 3. Właściwa organizacja pracy oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, przepisów branżowych i resortowych a także wewnętrznych aktów prawnych obowiązujących w WZS w Rzeszowie. 4. Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. 5. Przestrzeganie procedur, instrukcji oraz regulaminów wynikających z systemu Zarządzania Jakością. 6. Wykonywanie innych zleceń kierownictwa Zespołu związanych z zakresem obowiązków i przygotowaniem merytorycznym, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.
    StPr/20/3883
    wynagrodzenie od 3 600 - 4 000 PLN

    obsługa maszyn i urzadzeń przy produkcji odlewów żeliwnych
    StPr/20/3886
    wynagrodzenie od od 19,85 PLN

    Praca przy obsłudze kasy fiskalnej, Obsługa Klienta, Wykładanie towaru, Prace porządkowe.
    StPr/20/3878