Spawacz

Miejsce pracy: BOYA ŻELEŃSKIEGO 6 A, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: do uzgodnienia , praca oddelegowanie - Francja, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • SPAWACZ SPOINAMI CZOŁOWYMI W METODZIE TIG
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia TIG lub elektryczne
      Pracodawca: "INSTALBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: BOYA ŻELEŃSKIEGO 6 A, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Korab- Mularska
      Numer telefonu: 178609989,178540077
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Opieka nad klientami, kontakt telefoniczny, e mailowy, spotkania, ofertowanie usług, pozyskiwanie klientów.
      StPr/20/3828
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      planowanie, projektowanie i tworzenie animacji przeznaczone do publikacji w szeroko pojętych multimediach, tworzenie audiowizualnego utworu filmowego na potrzeby reklamy, prezentacji multimedialnych, filmów, stron internetowych i innych szeroko pojetych multimediów. Do obowiązków nalezy także weryfikowanie projektu pod katem zgodności z założeniami na poszczególnych etapach produkcji i wprowadzenie ewentualnych korekt
      StPr/20/3826
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      nadzór, planowanie i kontrola taboru firmy wraz z utrzymaniem kontaktów biznesowych
      StPr/20/3827
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      pobieranie ładunków z giełdy transportowej( elektronicznie). Czytanie zleceń na giełdach w jezyku angielskim. Komunikacja z kontrahentami
      StPr/20/3831
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, przygotowanie korespondencji do wysyłki, przygotowanie pism po ukraińsku dla zatrudnionych pracowników ukraińskojęzycznych
      StPr/20/3835
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      PRACOWNIK INWENTARYZACJI - oddelegowanie do pracy w Niemczech KIEROWCA - PRACOWNIK INWENTARYZACJI - oddelegowanie do pracy w Niemczech ZAKRES OBOWIĄZKÓW • liczenie/skanowanie towarów w sklepach • kierowca dodatkowo: transport pracowników na terenie Niemiec (dodatek finansowy) OFERUJEMY • atrakcyjne warunki finansowe - nawet 10,40 euro brutto za godzinę! • długoterminowe zatrudnienie • transport lokalny, zakwaterowanie oraz organizację kwestii formalnych • opiekę koordynatora podczas trwania projektu • dodatkowa premia miesięczna dla kierowców
      StPr/20/3818
      wynagrodzenie od od 46 PLN

      transport międzynarodowy
      StPr/20/3823
      wynagrodzenie od od 9 200 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/20/3820
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace budowlane przy wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Prace budowlane wykończeniowe
      StPr/20/3825
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - Gotowość do pracy za granicą. - Obsługa elektronarzędzi. - Umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: - Montaż regałów wysokiego składowania i innych konstrukcji stalowych w supermarketach, prace stolarskie. - Wykładanie towaru. - Przestrzeganie zasad BHP.
      StPr/20/1161
      wynagrodzenie od od 9 000 PLN