PRACOWNIK MERYTORYCZNY ds. specjalizacji psychiatrycznej

Miejsce pracy: RYMANOWSKA 3, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA FORMALNO-ORGANIZACYJNA ORAZ MERYTORYCZNA SZKOLENIA SPECJALIZACYJNEGO W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA RODZINNEGO DLA POŁOŻNYCH, W TYM: KONTAKT Z WYKŁADOWCAMI I KIEROWNIKAMI SPECJALIZACJI, NADZÓR NAD OPRACOWANYMI HARMONOGRAMAMI ZAJĘĆ, REALIZACJĄ ZAJĘĆ I JAKOŚCIĄ KSZTAŁCENIA, WYPISYWANIE UMÓW DLA WYKŁADOWCÓW, MONITOROWANIE ZAJĘĆ (KONTROLA I WIZYTACJA), PRZYGOTOWANIE EGZAMINU WEWNĘTRZNEGO ITP., OBSŁUGA PROGRAMU ZOOM
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • biegła obsługa komputera i Internetu
      • biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
      • prawo jazdy kategoria - B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Inne] : WYKSZTAŁCENIE MAGISTER PIEL., SPEC.W DZ.PIEL. PSYCHIATRYCZNEGO DLA PIELĘGNIAREK, UMIEJĘTNOŚCI: ORGANIZACJA SZKOLEŃ, DYSPOZYCYJNOŚĆ I GOTOWOŚĆ DO PRACY W DELEGACJI NA TERENIE POLSKI ( Rybnik , Opole,Szczecin,Zielona Góra, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Toruń/Bydgoszcz)PRAWO JAZDY KAT. B, MIN.ROK POJAZDU,MIN. NADZÓR NAD HARMONOGRAMAMI I REALIZACJA, KONTROLA PRZEBIEGU ZAJĘĆ WG. WG. PROGRAMU SZKOLEŃ CKPPIP,
        Pracodawca: Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielegniarek i Położnych Sop. z o.o w Rzeszowie
        Adres: RYMANOWSKA 3, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Renata Kilar
        Numer telefonu: 13 43 78 781
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Opieka nad klientami, kontakt telefoniczny, e mailowy, spotkania, ofertowanie usług, pozyskiwanie klientów.
        StPr/20/3828
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        planowanie, projektowanie i tworzenie animacji przeznaczone do publikacji w szeroko pojętych multimediach, tworzenie audiowizualnego utworu filmowego na potrzeby reklamy, prezentacji multimedialnych, filmów, stron internetowych i innych szeroko pojetych multimediów. Do obowiązków nalezy także weryfikowanie projektu pod katem zgodności z założeniami na poszczególnych etapach produkcji i wprowadzenie ewentualnych korekt
        StPr/20/3826
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        nadzór, planowanie i kontrola taboru firmy wraz z utrzymaniem kontaktów biznesowych
        StPr/20/3827
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        pobieranie ładunków z giełdy transportowej( elektronicznie). Czytanie zleceń na giełdach w jezyku angielskim. Komunikacja z kontrahentami
        StPr/20/3831
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, przygotowanie korespondencji do wysyłki, przygotowanie pism po ukraińsku dla zatrudnionych pracowników ukraińskojęzycznych
        StPr/20/3835
        wynagrodzenie od od 2 720 PLN

        PRACOWNIK INWENTARYZACJI - oddelegowanie do pracy w Niemczech KIEROWCA - PRACOWNIK INWENTARYZACJI - oddelegowanie do pracy w Niemczech ZAKRES OBOWIĄZKÓW • liczenie/skanowanie towarów w sklepach • kierowca dodatkowo: transport pracowników na terenie Niemiec (dodatek finansowy) OFERUJEMY • atrakcyjne warunki finansowe - nawet 10,40 euro brutto za godzinę! • długoterminowe zatrudnienie • transport lokalny, zakwaterowanie oraz organizację kwestii formalnych • opiekę koordynatora podczas trwania projektu • dodatkowa premia miesięczna dla kierowców
        StPr/20/3818
        wynagrodzenie od od 46 PLN

        transport międzynarodowy
        StPr/20/3823
        wynagrodzenie od od 9 200 PLN

        do uzgodnienia
        StPr/20/3820
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prace budowlane przy wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Prace budowlane wykończeniowe
        StPr/20/3825
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        - Gotowość do pracy za granicą. - Obsługa elektronarzędzi. - Umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: - Montaż regałów wysokiego składowania i innych konstrukcji stalowych w supermarketach, prace stolarskie. - Wykładanie towaru. - Przestrzeganie zasad BHP.
        StPr/20/1161
        wynagrodzenie od od 9 000 PLN